YKS ilk 550 bin ile üniversiteye gitmek

BlackCaT

Kilopat
Yer
İstanbul
Sınava 3 gün kaldı. Hedefim vardı, araştırınca sayısal ağırlıklı olunca değiştirdim. Yeditepe düşünüyorum, %50 burslu. Okul güzel midir? Okuyacağım bölümde 2 dil öğretiyor (hazırlık şart). Geçen sene 650 binle kapatmış. 2019 tıklayınca YÖK Atlas'ta anasayfaya atıyor, göremiyorum. Sizce bu sene en fazla kaç binle kapatır? Ek olarak OBP 86.35 geliyor. EA ilk 520 bine girebilir miyim? TYT 30-40 arası AYT muallak, mat 2-4 net; edebiyat 9-14 arası, sosyal 1 kısmından ortalama 15-20 net yapıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı kafadayız benim netlerim de sizinki gibi aşağı yukarı. Tek fark ben sayısalım. Benim çevrem gitmemi istemiyor, yaptığım netlerle. Ben de kafamda belirlemiştim ne olacağını gitmeye hevesim var ama sürekli fikirlerim değişiyor sanırım sınavdan sonra karar vereceğim bence gidilir.

Hocam aynı kafadayız benim netlerim de sizinki gibi aşağı yukarı. Tek fark ben sayısalım. Benim çevrem gitmemi istemiyor, yaptığım netlerle. Ben de kafamda belirlemiştim ne olacağını gitmeye hevesim var ama sürekli fikirlerim değişiyor sanırım sınavdan sonra karar vereceğim bence gidilir.
Zaten özelde okuyacağım kesin. Sehir disi ev veya yurt olunca (özel yurt çünkü devlet çok zor) özel parası neredeyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı