YKS ilk 700 bin zor mu?

Kanka eşit ağırlığım istediğim üniversite 150-200k arasında alıyor 4-5 saat çalışma ile girebilir miyim?
hocam şu an sorular zor mu kolay mı, sıralamalar nasıl bilmiyorum siz elinizden geldiğinizce çalışın bence

Sayısal sıralama olarak diyorum
TYT'de ne yaparsan kardır Türkçe sosyal vs. ama Matematik ve fen kötüyse bi tık zor gibi

Eşit ağırlık için çalışmadan 700.000'e giremeyenin aklından şüphe ederim, sayısal içinde çok az ucundan çalışıp yine 700.000'e giremeyenin aklındanda şüphe ederim.

TYT 35-40 net yapıyorum AYT berbat sallayacağım diyeyim şıkları sayısal hesaplansın diye. Sence 600 bin gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
TYT ile alan puanı ne alaka? TYT ile gidilen yerler belli sayisalda 600 bin istiyorsan AYT'yi yapman lazım. Ve sallamakla 1 milyona giremezsin.

TYT 35-40 net yapıyorum AYT berbat sallayacağım diyeyim şıkları sayısal hesaplansın diye. Sence 600 bin gelir mi?
TYT problem geometri paragraf'a adam akıllı çalışsan bir iki sosyal konusuna da bak 80 -75 net yaparsın.
AYT maalesef çalışsan da artık geç kaldın AYT 1-2 ayda olacak iş değil ama TYT hemen net artıyor.

TYT ile alan puanı ne alaka? TYT ile gidilen yerler belli sayisalda 600 bin istiyorsan AYT'yi yapman lazım. Ve sallamakla 1 milyona giremezsin.

Sadece AYT değil TYT ve AYT'nin ikisi de etkili oluyor. Hatta diploma puanı da ekleniyor. Yani arkadaş YKS de 600bin gelir mi? Sormak istemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı