YKS Kitap Önerisi

kopkeliekmek

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP BC001NT GTX960M İ7 6700HQ 4GB VRAM 16GB RAM 128GB M.2 SSD+2TBHDD
HP BC303NT GTX950M İ5 7200U 2GB VRAM 8GB RAM 256GB M.2 SSD+1TBHDD
ASUS X515JF İ5 1035G1 MX130 2GB VRAM 4GB RAM 256GB M.2 SSD
Eline hiç kitap alıp çözmemiş arkadaşlar konuyu meşgul etmesin.

Dostlar merhaba. TYT, AYT her türlü kaynak önerisine açığım. TYT'de 60 net yapıyorum, AYT tüm konular bitmedi o yüzden belli bir netim yok. Şu anda 345 TYT Matematik ve 3D AYT Matematik kaynaklarım var ama 3D AYT çok zor geldi çözemiyorum. Alternatif AYT kaynak önerir misiniz? Ayrıca fizik, kimya, biyolojiden de kaynak önerilerine açığım. Mümkünse çözmüş olduğunuz sağlam kaynakları önerin. Ayrıca Fen Bilimleri dershanesine gidiyorum onların yayınevinin tüm soru bankaları elimde bulunuyor.

Biyoloji icin Biyotik, Fizik icin 3D+Yayin Denizi, Kimya icin Aydin+Orbital, Matematik icin Bilgi Sarmal.

3D AYT zordur, ilk başta 3D ile başlamazsan daha iyi olur. Matematik için ve diğer dersler için Bilgi Sarmal'ı falan güzeldi onu önerebilirim.
Apoteminin fasikülleri güzeldir.
Toprak yayınlarının AYT Biyoloji denemesini öneririm, zor ama başka hiçbir yerde bulamayacağın sorular var.
Biyoloji için tabii ki Biyotik öneririm. AYT ve TYT'si mükemmeldir biyoloji için.
Fizik için 345 çok güzeldir.
Kimya için Aydın öneririm.
Çap'ın fen denemelerini de öneririm.

Biyoloji icin Biyotik, Fizik icin 3D+Yayin Denizi, Kimya icin Aydin+Orbital, Matematik icin Bilgi Sarmal.
Yazmayı unutmuşum TYT, AYT Orbital kimya bulunuyor bende. Fizik 3D iyi midir? Bilgi Sarmal için link atarsan sevinirim. 345 AYT matematik alınır mı? TYT'si çok hoşuma gitti kitap zor değil ama tam ösym ayarında sorular var.

3D AYT zordur, ilk başta 3D ile başlamazsan daha iyi olur. Matematik için ve diğer dersler için Bilgi Sarmal'ı falan güzeldi onu önerebilirim.
Apoteminin fasikülleri güzeldir.
Toprak yayınlarının AYT Biyoloji denemesini öneririm, zor ama başka hiçbir yerde bulamayacağın sorular var.
Biyoloji için tabii ki Biyotik öneririm. AYT ve TYT'si mükemmeldir biyoloji için.
Fizik için 345 çok güzeldir.
Kimya için Aydın öneririm.
Çap'ın fen denemelerini de öneririm.
Denemeler için henüz erken hocam. Konu eksiklerim var. Aralık gibi branş denemeleri çözmeye başlayacağım.

Yazmayı unutmuşum TYT, AYT Orbital kimya bulunuyor bende. Fizik 3D iyi midir? Bilgi Sarmal için link atarsan sevinirim. 345 AYT matematik alınır mı? TYT'si çok hoşuma gitti kitap zor değil ama tam ÖSYM ayarında sorular var.

345 AYT matematikte kolay testler cok kolay ama kitap alinabilir. Fizik 3D ilk kitap icin zor olabilir Yayin Denizi ona nazaran bir tik daha kolay. Bilgi Sarmal AYT Matematik Soru Bankası Bilgi Sarmal Yayınları AYT Matematik Soru, 2023 TYT AYT Kitap Önerileri Bilgi Sarmal Yayınları Seyit Dönmez

345 AYT matematikte kolay testler cok kolay ama kitap alinabilir. Fizik 3D ilk kitap icin zor olabilir Yayin Denizi ona nazaran bir tik daha kolay. Bilgi Sarmal AYT Matematik Soru Bankası Bilgi Sarmal Yayınları AYT Matematik Soru, 2023 TYT AYT Kitap Önerileri Bilgi Sarmal Yayınları Seyit Dönmez
Teşekkürler hocam. Bilgi Sarmal matematiği alacağım. O bitince 3D matematiğe dönerim. Fizikten 345 nasıldır hocam? Arkadaşlarımda var çoğu iyi diyor. 3D'yi fizik hocam öneriyordu.

Teşekkürler hocam. Bilgi Sarmal matematiği alacağım. O bitince 3D matematiğe dönerim. Fizikten 345 nasıldır hocam? Arkadaşlarımda var çoğu iyi diyor. 3D'yi fizik hocam öneriyordu.

345 kitaplarina on yargiliyim ama fizigini cozmustum. Cogu bos islem sorusundan ibaretti benim icin. 3D ve Yayin Denizi 345'ten daha iyidir. Ama kolay kitap olsun, konulara alisayim derseniz alinabilir.

345 kitaplarina on yargiliyim ama fizigini cozmustum. Cogu bos islem sorusundan ibaretti benim icin. 3D ve Yayin Denizi 345'ten daha iyidir. Ama kolay kitap olsun, konulara alisayim derseniz alinabilir.
Yazdıklarınızdan sonra vazgeçtim. TYT matematiği iyi ama. Ona lafım yok.

345 deneme olarak cok iyi ama kitaplarini bir turlu sevemedim. Dedigim 2 yayin sizi uzmez ama zorlayabilir.
İlginize tesekkurler hocam. Bir kac gune kitaplari alacagim.

Geri
Yukarı