YKS matematikten 10 net yapmak

@BlackCaT alanım AYT olmadığı için net bir yorumda bulunamıyorum. Ancak en çok çıkan konulara baksan oradan da herhalde bir 10 net gelir. Örneğin;
  • Karmaşık sayılar.
  • Fonksiyonlar. (TYT'de de geliyor).
  • Denklemler.
  • Polinomlar.
Bunlar kesin gelir mesela.

Hocam, polinomlar AYT sisteminde her zaman zor geliyor.
TYT'de de gelmeyi bıraktılar.

Hocam peki sizlere şeyide sormak istiyorum. TYT mat hedefim 10-15 arası 4.5 ay var günde 5 saat matematik veriyorum. Bireya, 345, çap sayılar fasikül var. BireyA ile ilerliyorum ama karekök 0 önerdiler alınır mı ikisini aynı anda götürürüm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki sizlere şeyide sormak istiyorum. TYT mat hedefim 10-15 arası 4.5 ay var günde 5 saat matematik veriyorum. Bireya, 345, çap sayılar fasikül var. BireyA ile ilerliyorum ama karekök 0 önerdiler alınır mı ikisini aynı anda götürürüm?
Karekök 0, asla sıfır değildir.
Öğretici testleri 0'a yakındır ama pekiştirme testleri ortaya kadar çıkamktadır.
Karekök 0 ve Çap yayınarlını aynı anda götürün.

Öğretici testleri 0'a yakındır ama pekiştirme testleri ortaya kadar çıkamktadır.
Anladım peki geometrim hiç yok ayt kısmında lazım olabilir. A
anladım teşekkür ederim. Ayt bilginiz varmı hocam geometri üçgen biliyorum analitik çalışamam hepsini bilmek gerekiyormuş. Ama trigonometri yapılır deniliyor

Anladım peki geometrim hiç yok ayt kısmında lazım olabilir. A

anladım teşekkür ederim. Ayt bilginiz varmı hocam geometri üçgen biliyorum analitik çalışamam hepsini bilmek gerekiyormuş. Ama trigonometri yapılır deniliyor
Tüm konular birbirleri ile bağlantılı, analitik geometriyi iyi öğrenmeniz lazım.

Tüm konular birbirleri ile bağlantılı, analitik geometriyi iyi öğrenmeniz lazım.

Dershane hocamla konuştum sen üçgenleri bitir trigo gir ondan sonra ve dörtgen vs marta kadar bitir dedi benimle beraber analitiğe başlarsın dedi ardından çemberi anlatacağım mayıs gibide onun analitiği olur dedi. Türev integraldede o olmadan yapabilirsin dedi bakalım. Herhalde martta başlarsam hocayla yetişir yine ama aklımdaki soru şu karekök 0 ve Mert hocayla üçgenleri anlarmıyım ve kaç günde biter ort günde 2 saat çalışmayla ?

Yeni konular

Geri
Yukarı