YKS sayısal 150-180 bin sıralama yapma

ElonMuskk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
12.sınıfım alanım sayısal YKS de 150-180k
Civarı bir hedefim var. Temelim orta sayılır. Her günde 2 saat civarı TYT matematik ve Türkçe çalışıyorum. Yani yavaştan çalışmaya başladım TYT'den biraz daha ilerleyip AYT'ye de başlayacağım. TYT'ye yeni başladığım için netlerim 35-40 arası.
Sizce sayısaldan 150k civarı yapmak zor mu? Ne de olsa sınava 9.5 ay kaldı.

Çalışmaya geç kalmış mıyım?

Günde 2-3 saat çalışma yeter mi bu sırlama için?

Ben hem TYT hem AYT çalışıyorum 3 saat TYT 3 saat AYT hesaplarıma göre 4 aya bitiyor ve paragraf ve geometriyi her gün çalış hiç aksatma.

Ben hem TYT hem AYT çalışıyorum 3 saat TYT 3 saat AYT hesaplarıma göre 4 aya bitiyor ve paragraf ve geometriyi her gün çalış hiç aksatma.

Geometriyi nasıl çalışıyorsun konu anlatımı falan izliyor musun yoksa sadece soru mu çözüyorsun?
Paragrafta iyiyim yapabiliyorum.
Ayrıca TYT bu sene de mi 165dk?

Geometride ilk konu anlatımı dinliyorum sonra çıkmış soruları çözüyorum bilemediğim soru olursa WhatsApp'tan atıyorum mat hocasına. Ne kadar süre olacak onu tam bende bilmiyorum.

Merhaba.
12.sınıfım alanım sayısal YKS de 150-180k
Civarı bir hedefim var. Temelim orta sayılır. Her günde 2 saat civarı TYT matematik ve Türkçe çalışıyorum. Yani yavaştan çalışmaya başladım TYT'den biraz daha ilerleyip AYT'ye de başlayacağım. TYT'ye yeni başladığım için netlerim 35-40 arası.
Sizce sayısaldan 150k civarı yapmak zor mu? Ne de olsa sınava 9.5 ay kaldı.

Çalışmaya geç kalmış mıyım?

Günde 2-3 saat çalışma yeter mi bu sırlama için?

Günde 2-3 saat yetersiz olacaktır TYT 35 40 ise tempoyu arttırın derim.

Bizim tyt denemeleri şu an 100 soru, 40-45 net yapıyorum. Soruların yüzde 30-40'ına bakamıyorum bile, zaman yetişmiyor. Öneriniz var mı bu konuda?

Geri
Yukarı