YKS sayısal için nasıl çalışmalıyım?

3D başlangıç için orta-zor yalnız. Yani en azından sonuçtan,aktiften fln başlasın daha iyi olur
Matematikte -1.5 net yaptığını söylemişsin tavsiyelerinin pek bir önemi yok bence.
Ben 36 37 yapıyorum konu sahibi istediğini ciddiye alabilir.
Kendini iyi hissetmek istiyorsa antremanlarla matematik çözebilir ama matematik acı çekmeden öğrenilmez.
Tabii ki yok ama kolaydan zora giderse en azından kendisine olan güveni de gelir. Temeli yok diye basit yayınlar önerdim

Tamam kanka ilkokul seviyesi kitap çöz sen yardım etmeye çalışanda hata.

Yanlış anlaşılma var yoksa yardım ve tavsiyeler konusun da açığım fakat ben keyfimden çözmüyorum temelim yok açıkça belirttim evet sayısalım kötü olabilir şeyler senin de iyi olabilir eğer temeli olan biri olsaydım dediklerinde bir hata yok kusura bakma.

@KururinKuruKuru tercihim Karekök 0 olurdu, Antrenmanlarla serisi bana göre bir tık zaman kaybı. Ama elinde o var ve ara sınıf olduğunu da belirtmişsin o yüzden kullanabilirsin.
karekök 0 da alabilirim hangisi iyiyse. Önemli olan temelim olsun konular hakkında bilgim olsun. elimdeki antremanlarla mat 1 ve 2 2021 basım bu arada.

Karekök 0'dan sonra ne alayım orta seviye soru bankası 345 filan önerir misin? Gitmişken 2 3 kitap alayım.
345'i atlayıp direkt Bilgi Sarmal ile de devam edebilirsin, açıkçası 345 de bana gereksiz basit geliyor. Bilgi Sarmal da hem klasik sorularla hem de yeni nesil sorularla tekrarını yaparsın. Sonrasında Acil veya 3D ile devam edilebilir(zamanın var diye bol bol kaynak çözebilirsin)

Dostum komik şaka.

Bu sene bende 11'e geçeceğim arkadaş doğru söylüyor 345'i henüz denemedim, 3D'in de elimde şu an TYT matematiği var fazla çözmedim ama soruları orijinalle benzer sorular.Şunu sana söyleyebilirim ki sadece Acil ve Orijinal'i çözerek 10.sınıfta deneme sınavlarından 1-2 yanlış çıkardığımı hatırlıyorum pişman olmazsın.

Bu sene bende 11'e geçeceğim arkadaş doğru söylüyor 345'i henüz denemedim, 3D'in de elimde şu an TYT matematiği var fazla çözmedim ama soruları orijinalle benzer sorular. Şunu sana söyleyebilirim ki sadece acil ve Orijinal'i çözerek 10.sınıfta deneme sınavlarından 1-2 yanlış çıkardığımı hatırlıyorum pişman olmazsın.

Evet kitap tavsiyesi konusun da bir yanlışı yok ancak benim seviyeme uygun değil onu anlatmak istedim orijinal matematiği aldım şu an elimde var baktım ancak çözemem çünkü sayısalım kötü belirttiğim gibi temelim bile yok bu çözemediğim soru bankasının bana faydası olmaz o yüzden dalga geçiyor sandım. Kendi seviyeme uygun bir şeyler alıp konu ve matematik konusunda kendimi hallettiğim de bu kitapları da deneyeceğim tabii ki.

Evet kitap tavsiyesi konusun da bir yanlışı yok ancak benim seviyeme uygun değil onu anlatmak istedim orijinal matematiği aldım şu an elimde var baktım ancak çözemem çünkü sayısalım kötü belirttiğim gibi temelim bile yok bu çözemediğim soru bankasının bana faydası olmaz o yüzden dalga geçiyor sandım. Kendi seviyeme uygun bir şeyler alıp konu ve matematik konusunda kendimi hallettiğim de bu kitapları da deneyeceğim tabii ki.

Ben yanlış anlamışım pardon 😅

Geri
Yukarı