YKS sayısalda 292 bin yapmak zor mu?

Şimdi şunu soracağım dün de yaklaşık 10.5 saat çalıştım benim hedefim 45 TYT 19 AYT yaparsam istediğim sıralama gelmiş olacak sizce kalan 95 günde yapalabilir mi bana yardımcı olursanız sevinirim.
Kalan günlerde çalışırsanız elbette bir şey öğrenirsiniz ama bilemiyorum isterseniz rehberlik hocanıza danışın. O bizden çok daha iyi bilir hem size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini söyler.

Kalan günlerde çalışırsanız elbette bir şey öğrenirsiniz ama bilemiyorum isterseniz rehberlik hocanıza danışın. O bizden çok daha iyi bilir hem size nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini söyler.

Hocam bugün bir deneme daha çözdüm 41.75 net geldi ve bu arada sıfır değilim ben TYT matematik köklü sayılardayım AYT matematik logaritma kadar hatırlıyorum sadece tekrar etmem gerek sosyal ve Türkçe temelde var benim tek TYT+AYT fen temelim yok. Geometri çalışmayacağım vakit yok
Yani kısaca 45 TYT 20 AYT yaparsam yetiyor 95 günde OBP'de 91.5 ileri atacaktır zaten sizce olur mu?

@Suarezz 3 ay içerisinde TYT 20 net arttırılabilir, AYT'den de 20 net çıkartabilirsiniz. Matematik ve Türkçe eksikliklerinizi kapatmaya çalışın. OBP'de sizi ciddi oranda ileride atacaktır zaten o sıralamalar için.

@Halil1905 ve @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE ikinizide teşekkür ederim çok iyi insanlarsanız yardım ettiğiniz teşekkür ederim 3 ay içerisinde 12 saat çalışmayı düşünüyorum zaten şu an 40 TYT yapıyorum 45 TYT 20 AYT yapınca net kazanırım OBP 91.5 olduğu bu sıralamalara göre bayağı yüksek tekrardan teşekkür ederim.

@Suarezz ben şahsen sizin yerinizde olsam bu sene iyice temel oturtturur ve seneye sınava girerdim. OBP 91.5 diyorsunuz eğer seneye tam donanımlı bir şekilde girerseniz ilk 10 bin bile çok rahat gelir.

@Suarezz hocam haberlerde gördüğümüz "işsiz üniversite mezunları" genelde hep bu tarz sıralamalardaki üniversitelerden mezun olan gençlerden oluyor.

@Suarezz bence gayet kolay bir sıralama. Ancak iş bulmanız bayağı zor olur tahminimce.

Geri
Yukarı