YKS senesi yaptığım hatalar

EmreYigen80

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Ben 12. sınıfım ve eşit ağırlık bölümünden okuyorum. Sizlere içimi dökmek, biraz da olsa rahatlamak için bunları yazıyorum.
Ben ders çalışmaya aralığın ortasında başladım. Yani tam 6 ay kala başladım. Bu benim en büyük hatalarımdan 1. idi. Şimdi madde madde yaptığım hataları anlatacağım.

• Çalışmaya çok geç başlamak.
  • AYT'ye gerek önemi vermemek.
  • Zamanım az diye soru çözmemek.

Evet arkadaşlar benim hatalarım bunlar. Şu an da ne yapacağımı bilmiyorum. AYT kısmında edebiyat bitti ezber kısımları kaldı matematikte ise türevdeyim. Soru çözmediğim için geçmiş konuları unuttum ve sorularını yapamıyorum ayrıca sınava 25 gün kaldı. Şu an depresyonun zirve noktasındayım diyebilirim. Hedefim sınıf öğretmenliği bu arada istediğim bir meslek ve netleri az diye çalışmadım 6 ay kalasıya kadar. Aptallığın en alasını yaptım yani kısaca. Sizce ben ne yapmalıyım? Mezuna kalma gibi bir düşüncem var çünkü yaptığım hataları biliyorum ve mezuna kaldığım takdirde daha çok çalışıp hedeflediğim yeri kazabileceğimi düşünüyorum. Fakat aile konusunda sıkıntılarım var mezuna kalmama şu anda sıcak bakmıyorlar yokladım geçenlerde. Sizce ben bu sene için neler yapmalıyım? Kusura bakmayın biraz zamanınızı alıyorum ama gerçekten şu an çok çaresiz hissediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı