YKS söylenen kadar zor mu?

Ben aslında OBP ile alan liseye gittiğim için kendime güvenim kalmadı. Benim hedefim YTÜ bilgisayar bu sene 5K ile almış çok zor bu yüzden girmem sanırım.

İstikrardır zoru-kolayı belirleyen. Kendinize güvenin ve sınava çalışın sizin onlardan farkınız ne? Cevabı istikrar olacak. Dişinizi sıkıp çalışın yoksa umutsuzluk içinde kendinizi yiyip bitirirsiniz. Endişeye gerek yok daha önünüzde uzun bir süre var.

Sevgiler...

Hocam belki kızacaksınız ama 9. sınıfa yeni geçtim.
Valla güldürdün beni ve ciddiyetim kalmadı günde 3 saat kendin çalış eksiğin kalmaz konu kilit.

Hocam belki kızacaksınız ama 9. sınıfa yeni geçtim.
12. sınıftayım 9-10 hiç bilmeden geldim 11'e şu an tyt netim 80-90 arası ve daha yükseleceğini tahmin ediyorum yani sen daha çok baştasın arkadaşlarına çok takılma yani dersin varsa onu bitirmeden çıkma başarı kaçınılmaz olacak.

11-12. sınıfa kadar temelini sağlam tutarsan ders çalışmayı salmadığın sürece iyi bir derece elde edersin. Fakat Bilgisayar Müh. sıralamaları bu şekilde giderse senin zamanında ilk binde falan olur. Kendini orayla şartlama her zaman alternatiflerin olsun. 4 sene boyunca fikrin de değişebilir zaten. Yüksek derecelerdeki sıralaman da biraz sınav şansına bağlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı