YKS sözelde 350.000 puan yapmak ne kadar zor?

Merhaba, öncelikle hayır. Basit veya zor olması dersleri salmam anlamına gelmiyor.

Çizgi Film ve Animasyon hedefliyorum ve İstanbul'da devlet üniversitesinde bu bölüm yok, Vakıflar ise tam burslu puanları 330.000 ile 350.000 arası.
İlk önce 350 puan sanıp neden böyle bir soru var dedim, daha yeni anladım. Açıkçası pek bir şey bilmiyorum bu sınav hakkında ama çalışarak yapabilirsin bence. Ayrıca o bölüm ülkemizde pek rağbet görmüyor sanırım, yurt dışı düşünüyor musun?

Ayrıca o bölüm ülkemizde pek rağbet görmüyor sanırım, yurt dışı düşünüyor musun?
Animasyon ülkemizde pek rağbet görmüyor fakat dünyada büyük bir sektör ve bilgisayar programcılığı gibi yükselen bir meslek denebilir. Yurtdışı konusunda tam emin değilim ama kalifiyeli bir eleman olursam gitmekte bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum.

Animasyon ülkemizde pek rağbet görmüyor fakat dünyada büyük bir sektör ve bilgisayar programcılığı gibi yükselen bir meslek denebilir. Yurtdışı konusunda tam emin değilim ama kalifiyeli bir eleman olursam gitmekte bir sorun yaşayacağımı sanmıyorum.
Yolun açık olsun, inşallah hedefine ulaşırsın.

Konuyu açalı 2 ay geçmiş. Çalışmalarınız nasıl gidiyor, net artışınız ne durumda?
Denemelerdeki zorluk seviyesi değiştiği için net bir cevap veremiyorum.

Geri
Yukarı