YKS son 54 gün serüvenim

Herkese kolay gelsin. Şu 40 AYT ye nasıl çıkıyorsunuz ya?!? Benim Tyt 50 bandında ki denemelerle 60 yaparım gibi. AYT 40 yapmam lazım günlük 5 saati geçiyorum genelde ama FEN yetişmeyecek gibi :( Yine de basmaya devam.

Herkese kolay gelsin. Şu 40 AYT'ye nasıl çıkıyorsunuz ya? Benim TYT 50 bandında ki denemelerle 60 yaparım gibi. AYT 40 yapmam lazım günlük 5 saati geçiyorum genelde ama fen yetişmeyecek gibi :( yine de basmaya devam.

AYT fen kısmında kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm konular:
  • Biyoloji sistemler.
  • Kimya modern atom teorisi/ kimyasal tepkimelerde hız ve enerji/ kimya ve elektrik/ organik kimyaya giriş.
  • Fizik -->

1713294669179.png

1713294686540.png

1713294690360.png

1713294693030.png

Tabii benim dönemime göre söyledim. Konu içeriğinin değiştiğini düşünmüyorum ama bu seneki sınavda var mıdır yok mudur bu konular, onu araştırmalısın. Bunun haricinde fizik son sözel konuları zaten ezber ve kolaylıkla halledilebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
AYT fen kısmında kolaylıkla yapabileceğini düşündüğüm konular:

Tabii benim dönemime göre söyledim. Konu içeriğinin değiştiğini düşünmüyorum ama bu seneki sınavda var mıdır yok mudur bu konular, onu araştırmalısın. Bunun haricinde fizik son sözel konuları zaten ezber ve kolaylıkla halledilebilir.
Hocam gerçekçi olalım senin söylediğine göre tabii ki de çalışmayı bırakmayacağım ama kalan sürede ayt de 40 nete çıkılabilir mi? Sadece farklı birinin yorumunu merak ediyorum ve konu hakkında konuşabileceğim çok biri yok.

Hocam başarılı olursunuz umarım. Hocam nasıl çalışma isteği buluyorsunuz kendinizde ya? Benim hiç çalışasım gelmiyor. Hocam bir de TYT problemleri kimden dinlemeliyim sizce? Tavsiyeniz var mıdır?

Hocam gerçekçi olalım senin söylediğine göre tabii ki de çalışmayı bırakmayacağım ama kalan sürede ayt de 40 nete çıkılabilir mi? Sadece farklı birinin yorumunu merak ediyorum ve konu hakkında konuşabileceğim çok biri yok.
Kapasiteni, iradeni ve hedefini bilmiyorum. Bu yüzden yapabilirsin yapamazsın demek bana düşmez. Ancak yukarıdaki yorumumda paylaştığım konuları çalışarak 40 net AYT hedefine ulaşmaman için hiçbir sebep göremiyorum. Yoğun ve planlı ilerlemen gerekiyor. Çalışıp akşamına tekrar etmelisin en az 1 kez. Haftada bir kısa kısa tekrarlarla işi götürürsen çok iyi olur.

Kapasiteni, iradeni ve hedefini bilmiyorum. Bu yüzden yapabilirsin yapamazsın demek bana düşmez. Ancak yukarıdaki yorumumda paylaştığım konuları çalışarak 40 net AYT hedefine ulaşmaman için hiçbir sebep göremiyorum. Yoğun ve planlı ilerlemen gerekiyor. Çalışıp akşamına tekrar etmelisin en az 1 kez. Haftada bir kısa kısa tekrarlarla işi götürürsen çok iyi olur.
150.000-200.000 istiyorum.

Paylaştığınız konular + AYT Matematik de 15 üstü bir net yaparsam 40 a ulaşabilir miyim?

Son düzenleme:

Hocam merhaba benim de hedefim TYT'de 300k kalan sürede yetişir mi?

1 aydır TYT'ye çalışıyorum.

Hocam merhaba benim de hedefim TYT'de 300k kalan sürede yetişir mi?

1 aydır TYT'ye çalışıyorum.
TYT 300k için gereken netleri bilmiyorum ama her zaman şu taktiğimi benimsemiştim, eğer zaman kısıtlıysa kolay net getirebilecek konuları çalışmalıyım. Böyle ilerleyebilirsiniz.

150.000-200.000 istiyorum.

Paylaştığınız konular + AYT Matematik de 15 üstü bir net yaparsam 40 a ulaşabilir miyim?
Sınırlarında dolaşırsın diye tahmin ediyorum. Matematiği 20 yapmaya bak..

Geri
Yukarı