YKS'ye çalışırken yapılacak hobi önerisi

dennyzi

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar YKS'ye çalışıyorum ve acayip sıkılıyorum. 19 yaşıma geldim oyun oynamayı falan hobi sanardım. Bana böyle kafamı dağıtacak bir uğraş lazım. Şu an aklımda böcek besleme fikri var tuğkan abi sağ olsun onu bir deneyeceğim. Sizin de önerebileceğiniz teknolojik olmayan böyle değişik değişik hobileriniz varsa söyleyebilirsiniz her türlü öneriye açığım.

Arkadaşlar YKS'ye çalışıyorum ve acayip sıkılıyorum. 19 yaşıma geldim oyun oynamayı falan hobi sanardım. Bana böyle kafamı dağıtacak bir uğraş lazım. Şu an aklımda böcek besleme fikri var tuğkan abi sağ olsun onu bir deneyeceğim. Sizin de önerebileceğiniz teknolojik olmayan böyle değişik değişik hobileriniz varsa söyleyebilirsiniz her türlü öneriye açığım.
Bisiklet sürmek bence mükemmel bir hobi. Onun yanında durumun varsa mağazaları dolaşıp Hot Wheels ve Matchbox koleksiyonu yapabilirsin ama tanesi 70 lira olmuş bir HW 🥲.

Hocam söylüyorum hazır mısınız? Tekrar soruyorum hazır mısınız? Rubik küp çözebilirsiniz hani şu zeka küpü olanlardan.

images (3).jpeg

Çizim ve (veya) yazarlıkla uğraşabilirsin. Tavsiye ederim. Belirli bir kategorideki eylem ve nesneleri de takip edebilirsiniz ( Motor üretimi ve aşamaları, vs.). Felsefe ile de uğraşabilirsiniz.

Hocam söylüyorum hazır mısınız? Tekrar soruyorum hazır mısınız? Rubik küp çözebilirsiniz hani şu zeka küpü olanlardan.

Eki Görüntüle 2111197
Zeka küpü çözmek hobi olmaz. Hiçbir olayı yok. Çocuk olsa zor öğrenir, eğlenir ama şu anki haliyle 5-10 dk öğrenip çözer. Sonra da ayda yılda 1-2 kez çözer. 5-6 arkadaş öğrenmiştik çocukken, şu anda kimse bakmıyor yüzüne.

Bisiklet sürmek bence mükemmel bir hobi. Onun yanında durumun varsa mağazaları dolaşıp Hot Wheels ve matchbox koleksiyonu yapabilirsin ama tanesi 70 lira olmuş bir hw 🥲.

Bisiklet için pek böyle atraksiyonlu şeyler istemiyorum dediğim gibi sınava hazırlanıyorum Allah korusun bir yerim kırılır sıkıntı olur. Hot Wheels olarak da dediğin gibi malum şartlardan dolayı zor gibi:')

Eki Görüntüle 2111197

Bunu bir yaparsın iki yaparsın üçüncüde sıkılırsın ya eskiden yapmıştım da.

Bisiklet için pek böyle atraksiyonlu şeyler istemiyorum dediğim gibi sınava hazırlanıyorum Allah korusun bir yerim kırılır sıkıntı olur. Hot Wheels olarak da dediğin gibi malum şartlardan dolayı zor gibi:')
Hocam dağ bisikleti demedim ya 😁 normal gezi yapın düz yollarda.

Geri
Yukarı