YKS'ye çalıştınız mı?

Benim içinde bu olay geçerli bilgisayar ya da yazılım mühendisliğini istiyordum bunlar zaten özel sektöre bağlı olduğu için mezun olunca garanti işsizim (1 2 üniversite hariç) biraz arkadaş ve konfor alanı dışında nasıl yaşanır onu deneyimlemek istiyorum daha çok.
Ben paraya da önem veriyorum hocam, gitmek için üniversite yazmak mesele değil.

Halk eğitim kurslarına da göz atacağım.
El emeği isteyen mesleklerin eğitimini ve sertifikasını veriyorlarsa harika olur.

Ben paraya da önem veriyorum hocam, gitmek için üniversite yazmak mesele değil.

Halk eğitim kurslarına da göz atacağım.
El emeği isteyen mesleklerin eğitimini ve sertifikasını veriyorlarsa harika olur.

Uzaktan birçok kurs aldım üniversitedede boş durmam bende gidersem. Siber güvenlik ve veri işlemleri kursu var sertifikalı. İleri Excel ve dil kurslarına da gitmeyi düşünüyorum.

Uzaktan birçok kurs aldım üniversitedede boş durmam bende gidersem. Siber güvenlik ve veri işlemleri kursu var sertifikalı. İleri Excel ve dil kurslarına da gitmeyi düşünüyorum.
Genelde ücretsiz olunca pek işe yaramıyor sertifikalı kurslar.
Sertifika sahibi olmak için ücretli olan Coursea sitesindeki eğitimlere yönelmek istiyorum, dili ingilizce olabilir ama halledilmeyecek mevzu değil.
Konuların temelini atmak için Türkçe kaynaklara da yönelebilirim.

Genelde ücretsiz olunca pek işe yaramıyor sertifikalı kurslar.
sertifika sahibi olmak için ücretli olan coursea sitesindeki eğitimlere yönelmek istiyorum, dili İngilizce olabilir ama halledilmeyecek mevzu değil.
Konuların temelini atmak için Türkçe kaynaklara da yönelebilirim.

Turkcell'in kursları var hocam onlarada bakabilirsin kimisi paralı kimisi ücretsiz kaynak arıyorsanız Sertifika Programları
Ben de bilgisayar mühendisliği gibi bir şey istiyorum. Acaba gitmeden önce hani programlama alanını tam olarak belirlemiş olmak gerekiyor mu?

Üniversiteye girmek için gerekmiyor ama geleceğini bu meslek düşünüyorsan gerekiyor.

Sadece denemek için girecek olan insanlar, umarım tercih yapıp milletin önünü kapatmazlar. Bu sene 3 milyon insan girecek valla. Çoğu çürük elma lakin en azından denemek için girip de zeki olan insanlar da var.

Sadece denemek için girecek olan insanlar, umarım tercih yapıp milletin önünü kapatmazlar. Bu sene 3 milyon insan girecek vallahi. Çoğu çürük elma lakin en azından denemek için girip de zeki olan insanlar da var.

Hocam çalışan adam için sıralamada 100 tane zeki insanın önüne geçmesi çok fark etmez sen ilk 10k istiyorsun 10.100 gelmiş çok da bir şey değil. Kimisi tercih bile yapmıyor KPSS'ye falan girecekler deneme için giriyor bu sınava sıralaması yüksek bile olsa tercih etmediği için aşağısındakilere boşluk oluşuyor.

Turkcell'in kursları var hocam onlarada bakabilirsin kimisi paralı kimisi ücretsiz kaynak arıyorsanız Sertifika Programları
Yazılım tarafında Turkcell yerine Udemy kurslarını tercih ederim temel atmak için.
IT ve yapay zeka alanlarında meslek seçimi, hobi olarak ise mobil oyun sektörüne yönelmek istiyorum.
Ben de bilgisayar mühendisliği gibi bir şey istiyorum. Acaba gitmeden önce hani programlama alanını tam olarak belirlemiş olmak gerekiyor mu?
Üniversitelerin eğitim programları farklılık gösteriyormuş.
Boğaziçi-İTÜ gibi üniversitelerin sayfalarından öğrencilerine sorular sorabilirsin en azından.

Geri
Yukarı