YKS'ye girecek Technopat Sosyal'li dostlarımıza başarılar!

60 TYT AYT 30 net yapıyorum AYT'de 30 net sadece mat fen yapmasam puanım hesaplanır mı ya da sizce 180 bin gelir mi bu netlere bu sene?[Obp 90]

Son düzenleme:
Benzer duyguları mezun senemdeyken birebir ben de hissetmiştim. Ancak bu noktada aşırı sıkıntı yapıp; canını üzecek, yıpratacak duygulara da fazla kapılmanı asla istemem. Şimdi geriye dönüp baktığımda bunların bir nevi gereksiz olduğunu anladım ama bu süreçte insan ister istemez; doğal olarak gelecek yaşam psikolojisinin yaratmış olduğu öngörüsel olumsuz düşünceler içerisine de girmiyor değil. Tabii bu biraz da kişiden kişiye değişebilecek bir olgu. Eğitim sürecinde şu zamana kadar gereken çalışmayı yapıp; üzerine düşen sorumlulukları yerine getirdiysen zaten, gerisini akışına bırak derim, olacağı varsa olur olmazsa da canın sağolsun. Eğer gerçekten alanında başarılı olduğunu düşünüyor ve emellerine ulaşma noktasında; o ışığı kalbinde ve beyninde görüp hissedebiliyorsan, bu bilinç uğrunda asla pes etme derim. Umarım amaçlamış olduğun mesleği elde edebilmek adına hedeflemiş olduğun üniversite ve bölümü kazanırsın. Diğer forumdaki sınava girecek arkadaşlarıma da benzer şekilde bunları da iletmek isterim, herkese sınavlarında başarılar 🙂.

Başarılar. LGS çok zor olacak diyorlardı deneme sınavlarından daha kolaydı umarım YKS sınavında da öyle olur
Skype_emoji_smiley_learn_mysmiley.net.gif
gif1.gif
YKS.

Bunu atmasam olmazdı gençler. Bir nesli gülmekten yerlere yatırdın Nazif! :D Tabii o zamanlar ÖSS var. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı