YKS'ye girmezsem ne olur?

Ryrımm

Hectopat
Merhaba sevgili Technopat ailesi. YKS sınavına zamanında çalışıyordum fakat sonradan bazı nedenlerden dolayı çalışmayı durdurdum ve toparlayamadım, toparlayacağımı düşünmüştüm ve ona göre sınava girmek için kayıt yaptırdım fakat doğru düzgün çalışamadım çalışamadıgım içinde kendimi yetersiz hissediyorum. Şimdiden mezunluk düşünüyorum. Sınava girmezsem ceza, o tarz bir şey oluyor mu? Sınava giremezsem bir daha YKS sınavlarına giremiyor muyum acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Merhaba sevgili Technopat ailesi. YKS sınavına zamanında çalışıyordum fakat sonradan bazı nedenlerden dolayı çalışmayı durdurdum ve toparlayamadım, toparlayacağımı düşünmüştüm ve ona göre sınava girmek için kayıt yaptırdım fakat doğru düzgün çalışamadım çalışamadıgım içinde kendimi yetersiz hissediyorum. Şimdiden mezunluk düşünüyorum. Sınava girmezsem ceza, o tarz bir şey oluyor mu? Sınava giremezsem bir daha YKS sınavlarına giremiyor muyum acaba?

Girersin ama bu OBP'den yararlanamazsın diye biliyorum 2. girişinde.

Öyle bir şey yok fakat bu fırsat bir daha elinize gelmez depremden dolayı çok kolaylık sağlanacak keşke çalışsaydınız yazık olmuş.

Mezun senemdeyim. Bende direkt hiç çalışmadığım için girmedim sınava geçen sene. Bu sene de yine kaydım var ama evde düzgün çalışma isteğim gelmedi. Seneye dershaneye gitmeyi düşünüyorum. Mezuna kalırsan ve sağlam disiplinli birisi değilsen evde hazırlanmanı önermem. Girmesen bir şey olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı