YKS'ye hazırlanırken oyun oynanır mı?

İnperial

Hectopat
Merhaba, bu yıl YKS sınavına hazırlanıyorum. Yaklaşık iki buçuk ay önce çalışmaya başladım. TYT tarih bitti, Türkçe bitti ancak sağlıklı bulmadığım için 3.kez bitiriyorum bu kez daha sağlıklı oldu. Sözel bölümü çözeceğim. Ders çalıştıktan sonra akşamları popüler veya rekabetçi oyunlar değil. Battlefield 1942 oynuyorum canım sıkıldığı sizce sorun teşkil eder mi?(Bu arada tek oynuyorum yani arkadaş çevremle oyun oynamayı dondurdum diyebiliriz. 🙂)

Son düzenleme:
7/24 çalışırsanız tabii ki bir süre sonra verim alamazsınız. Bazı zamanları kendinize ayırmanız gerekli. Planlı bir şekilde yaparsanız çalışma veriminizi kaybetmeden kendinize zaman ayırabilirsiniz. Plansız yaparsanız olumsuz olarak etkileyebilir.

Başarı durumuna göre hareket et. Denemelerin seni tatmin ediyorsa oynayabilirsin bence. Hem daha iyi motive olursun dopamin salgılamasını sağlayarak.

Yorumlarınız için teşekkürler. Oynamamaya karar verdim son günlerde paragraf sorularında basit hatalar yapıyordum sanırım oyun yüzünden. Peki Twitch gibi platformları kullanmam çalışma anındaki dikkatimi etkiler mi? Çünkü 5 saatlik boşluk kalıyor. Erken yatan biri de değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı