YKS'ye ne zaman çalışmaya başladınız?

11. sınıfta başladım düzenli bir şekilde her gün okuldan gelince yatana kadar ders çalışıyordum. Sınavda sayısal 5000 yaptım hocam.

Hocam okuldan ne zaman geliyordunuz? Ve kaçta yatıyordunuz yani kaç saat çalışıyordunuz bir günde? 9 ve 10'da yatıp oyun oynadıysanız TYT'yi nasıl hallettiniz? Hafta sonunda nasıl çalışıyordunuz? Neler yapıyordunuz? Ben sayısal 10k istiyorum istediğim bölüm ve üniversite 10k alıyor.

Hocam okuldan ne zaman geliyordunuz? Ve kaçta yatıyordunuz yani kaç saat çalışıyordunuz bir günde? 9 ve 10'da yatıp oyun oynadıysanız TYT'yi nasıl hallettiniz? Hafta sonunda nasıl çalışıyordunuz? Neler yapıyordunuz? Ben sayısal 10k istiyorum istediğim bölüm ve üniversite 10k alıyor.
TYT'de bir şey yok ki onu yazın hallettim 11. sınıfta 11 i 12. sınıfta hem 12yi hem tyt denemesi çözdüm. Dediğim gibi okula ve dershaneye gidiyordum eve gelince de yatana kadar ders çalışıyordum.

TYT'de bir şey yok ki onu yazın hallettim 11. sınıfta 11'i 12. sınıfta hem 12'yi hem TYT denemesi çözdüm. Dediğim gibi okula ve dershaneye gidiyordum eve gelince de yatana kadar ders çalışıyordum.

Bir program var mıydı ders çalışmalarınız da yoksa o gün hangi ders varsa ona mı çalışıyordunuz?

Hocam 11. sınıf oldum. Paragraf çözmeye başladım. Her gün paragraf çözüyorum okula test kitabını götürüyorum. Kurss gidiyorum ama hala zor geliyor bazı konular o yüzden 9 ve 10. sınıfsan erkenden başla derim.
Hocam bende 11.sınıfım bana gore 11i 11de iyi bitirmek lazim yazinda tytyi bitirmek lazim hocalarimiz bize boyle soyluyo bu arada alanın ney?
Hocam banada zor geliyor herkese zor geliyor 2 yıl diş sıkmak gerek umarım istediğin yere gidersin.

Hocam bende 11.sınıfım bana gore 11i 11'de iyi bitirmek lazim yazinda TYT'yi bitirmek lazim hocalarimiz bize boyle soyluyor bu arada alanın ne?
Hocam bana da zor geliyor herkese zor geliyor 2 yıl diş sıkmak gerek umarım istediğin yere gidersin.

Bence de 11i 11 de bitirmek lazım kalan zamanda da TYT'ye başlanabilir ben 10. sınıfın yazında boş bırakmadım birwz TYT çalıştım ama öyle düzenli değildi. Alanım sayısal. Senin alanın ne? Sende umarim istediğin yere gidersin a olmazsa bu arada bir b planın kesinlikle olsun :)

Bence de 11i 11 de bitirmek lazım kalan zamanda da TYT'ye başlanabilir ben 10. sınıfın yazında boş bırakmadım birwz TYT çalıştım ama öyle düzenli değildi. Alanım sayısal. Senin alanın ne? Sende umarim istediğin yere gidersin a olmazsa bu arada bir b planın kesinlikle olsun :)
Hocam sayısalım hedefimde eczacılık ama eşit ağırlığa geçicem hukuk okumak için evet b planımız kesinlikle olmalı
Son senede açığa gecmeyi dusunuyorum insallah aciga alirlar

Konuyu hortlatacağım kusura bakmayın. 10. sınıfım bu yaz 9 10'a girişeceğim 9 hiç bilmiyorum ort 59'du öyle diyeyim. Sizce erken mi başlıyorum yoksa yerinde mi?

Konuyu hortlatacağım kusura bakmayın. 10. sınıfım bu yaz 9 10'a girişeceğim 9 hiç bilmiyorum ort 59'du öyle diyeyim. Sizce erken mi başlıyorum yoksa yerinde mi?

Zaten 9, 7. ve 8. sınıfın bir üstü hocam. Ortaokulda temeli attıysanız 9U halledersiniz. Üslü sayılar, karekök vs. lakin TYT çalışmaya başlayın 10. sınıf hiç hafifa alınacak gibi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı