Yönetici olarak çalıştır izin ekranı çok geç geliyor

437935

Hectopat
Makaleler
1
Bir uygulamaya örneğin CMD'ye "Yönetici olarak çalıştır" dediğimde nereden baksanız 8-10 saniye sonra evet hayır izin verme ekranı geliyor. Normal açarken bir sorun yok. Çözümü var mıdır bunun? Ya da normal midir? Çok gıcık etmeye başladı. İşletim sistemim Windows 8.1, orijinal.

Son düzenleme:
Kullanıcı Hesabı Denetim Ayarları'na girip uyarı düzeyini azaltabilirsiniz. Alttan ikinci güvenlik düzeyi ekranı soluklaştırmaz fakat güvenlik düzeyi daha düşük olduğu için önerilmez. Yine de ben şahsen öyle kullanıyorum.

Kullanıcı Hesabı Denetim Ayarları'na girip uyarı düzeyini azaltabilirsiniz. Alttan ikinci güvenlik düzeyi ekranı soluklaştırmaz fakat güvenlik düzeyi daha düşük olduğu için önerilmez. Yine de ben şahsen öyle kullanıyorum.

Hocam yaparım ama yine de pek emin değilim. Bir sorun yaratır mı?
@ust_sel

Hocam yaparım ama yine de pek emin değilim. Bir sorun yaratır mı?

O ayara girip baktığınızda aslında 2. ve 3. seviyelerin açıklamasında çok da bir fark yok, siz de bir okuyun. Ben bugüne kadar bir sorun yaşamadım ama tabii antivirüsümü de eksik etmedim. Bir sorun olacağını sanmam ama karar sizin, sorumluluk da size ait.

O ayara girip baktığınızda aslında 2. ve 3. seviyelerin açıklamasında çok da bir fark yok, siz de bir okuyun. Ben bugüne kadar bir sorun yaşamadım ama tabii antivirüsümü de eksik etmedim. Bir sorun olacağını sanmam ama karar sizin, sorumluluk da size ait.

Zaten Kaspersky Total de lisansım var. Pek bir sorun olacağını zannetmiyorum. Bilinçli bir kullanıcıyım diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı