Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) okurken laptop şart mı?

awaree

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben ybs okumayı düşünüyorum ve sahip olduğum laptopum bozuldu dolayısıyla ben de yeni bilgisayar alacağım ve yıllardır laptop çilesi çektiğim için (monster) artık masaüstüne geçmek istiyordum fakat sonradan acaba üniversitede laptop lazım olur mu diye düşündüm. Bölümü okuyan falan vardır illaki, cevaplarsanız çok sevinirim.

Hocam laptop inanılmaz kolaylık sağlıyor. Ben kendi adıma konuşuyorum, okulda dersten çıkıp kavhe dünyasında okul ya da okul dışı proje halletmek çok keyifli geliyor. Ama yine de siz bilirsiniz. Eğer bölüm ile alakalı soruların varsa Medipol İngilizce 2.Sınıf öğrencisi olarak cevaplamaya çalışırım.

Hocam laptop inanılmaz kolaylık sağlıyor. Ben kendi adıma konuşuyorum, okulda dersten çıkıp kavhe dünyasında okul ya da okul dışı proje halletmek çok keyifli geliyor. Ama yine de siz bilirsiniz. Eğer bölüm ile alakalı soruların varsa Medipol İngilizce 2.Sınıf öğrencisi olarak cevaplamaya çalışırım.
aa ben de ingilizce medipol düşünüyodum çünkü diğer okullara göre fiyatı çok daha makul oluyor %50 burs ve tercih bursuyla. Ama aklımda yeditepe ve bilgi de var şuan. Siz neden medipolü seçtiniz? Memnun musunuz? Teşekkürler şimdiden

Hocam şuan benim bildiğim en ucuz vakif üniversitesi tercih burssuz hali ile. Okulun içinde herşey var okul dışına çıkmana gerek kalmıyor. Ulaşımı kolay. Kampüsü büyük ve geniş. Bilgisayar labları güncel. Amfiler büyük. Tek eksisi kütüphane yok gibi bişey çünkü bahçeye ek bina olarak taşınacak ve bahçeside şuan inşaatta ama o da sene başında biter herhalde. Zaten okul hibrit çok da ihtiyacım yok. Ben beykent %100 türkçe ve bu arasında kalmıştım. Bence doğru tercihi yaptım. Hazırlığını da tavsiye ederim. Fakat okulda çan eğrisi yok. Geçme notu da 60. Bazı derslerde kalma tehlikesi yaşayabilirsin(muhasebenin temel ilkeleri). İstediğin alana gore okuldaki dersleri araştır kesinlikle. Bizim okulda 60 yazılım 40 işletme. Marmarada işletme ağırlıklı.

Hocam Medipol İngilizce ile İÜ İngilizce arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı? Dersler yeterince programlama ağırlıklı mı Medipol'de?

Yeni konular

Geri
Yukarı