Yörük kızı Müslüme'nin cansız bedeni bulundu

Türkiye, Müge Anlı'da aranan Yörük kızı Müslüme'ye ağladı. Mersin'de 3 yaşındaki Yörük kızı Müslüme Yağal, sır bir şeklide ortadan kaybolmuştu. Arama çalışmalarının 10. gününde acı haber geldi. Küçük Müslüme'nin cesedi kaybolduğu yerden 7 kilometre uzaklıkta bulundu... Torunuyla aynı ismi taşıyan anneanne Müslüme Yağal, torununun o bölgeye kadar yürüyemeyeceğini belirterek, "Oraya kadar yürüyeceğine hiç umudumuz yok. Ben Karaman'da oturuyorum, buraları çok bilmem. Çocuğumuzun incelenmesini istiyoruz. Acı haberler geldi, ciğerlerimize oturdu" dedi.
0

0

Kaynak:SON DAKİKA | Yörük kızı Müslüme bu tepede bulundu! Müge Anlı'da aranıyordu! Ailesi acı haberi alınca yıkıldı…
Ayrıca benim söylemek istediğim bir şey var: Arkadaşlar sosyal medya üzerinden türlü türlü iddia dönüyor, hatta ailesi satmak için yaptı diyen bile var. Yörükler zaten çok zor bir ortamda hayatlarını devam ettirmeye çalışıyor, birde siz ailesini üzmeyin. İşin içinde köhne biri varsa elbet bulunur. Başta ailesi, tüm Yörükler ve Türk milletinin başı sağ olsun. Allah rahmet eylesin, Allah ailesine sabır versin.

Şu masum kızı öldüren canavara/canavarlara, canlılıkta farklı bir kategori açılmalı. İnsan olduklarına dair şüphe duyulur doğrusu. Ne yapmış olabilir bu minnacık kız? Neyse, Allah sabır versin ailesine.

Beklediğim gibi, maalesef olması gereken olmuş. 7km mesafeyi 2.5 yaşında birinin gitmesini bırakın yürüyüş yapmayı seven ben bile gidemem. Müge Anlı'nın yayının son dakikalarını izlerseniz arabanın bazı yerlerde zorlandığını ekrana bağlanan spiker dahi söylüyor ve çok engebeli yollar. Aileyi boşuna üzmeye gerek yok çünkü herhangi bir satış vs olsaydı alan kişi(ler) çoktan o güzel araçlarına binip giderlerdi ve bizim Müslüme'nin 'M' sinden dahi haberimiz olmazdı. İki seçenek var. 1) Çevreye hakim biri(leri) Müslüme'yi eş veya evlat niyetine aldı, olay tvlerde boy gösterincede doğal olarak çevreye yakın yere tekrardan getirip bıraktı ve geri dönemeyen çocuk doğal yollardan açlıktan veya soğuktan ölmüştür büyük ihtimalle. Neredeyse Amber alarmı şeklinde aranan birini öldürmek veya zarar vermek doğrudan iz bırakmak demektir ve ceset+kanıtlar %100 yok edilmelidir (detay veririm ama sorun olmasın) öylece ortada bırakmak aptallıktır! 2)Ailenin çocuklarından birinin Müslüme'yi kıskanma sebebi ile kaybında parmağı olması. Bu ihtimal vardır ama çok düşüktür. Özetle : Çocuk gitti kayboldu ve öldü. Tam olarak vatandaşlara bu söylenecek ve adli tıp raporunda hiçbir şey çıkmayacak ve olay unutulacak tıpkı diğerleri gibi!

Edit : Yanlış anlaşılmayı önlemek adına, 2.5 Yaşında biri eş olarak alınabilir demiştim ? -Evet alınabilir ve Anne rahminde dahi sahiplenme polikası uygulanabilir. Buradaki ölçü paranın alım gücü ve ne kadar verildiğidir. Bu tarz olaylar para ile döndüğünden medyaya yansımaz ama her yıl artarak devam eder. Çiflik,Harem vb tarzı yapılanma alelade ortaya öylece bırakmaz bu yüzdendir ki kişi(ler) satış yolu ile değil büyük ihtimal kaçırma yolu ile organize biçimden uzak haraket etmiş ve olay medyaya yansıyıncada başını belaya atmamak adına bırakmıştır.

Son düzenleme:
Bunu yapanı varya bulup işkence etçen ne istedin LAN küçücük kızdan sapık. Cehennemin dibine git şeref*** it.

Geri
Yukarı