Yoklama kaçağı üniversiteye kayıt yaptırabilir mi?

Knk sen 2021 de mezun oldun dimi

Ben 4 şubeye sordum 2 si olur sınava girip erteletebilirsin dedi diğer ikisi olmaz kaçak durumuna düşersin dediler. Napacam bilmiyorum
Knk aynen 2021 mezunum.
22 yaşın sonuna kadar tecilimiz sürüyor. Sadece 2025 te yoklama durumuna giriyorsun. Ancak kaçak olmuyorsun. 2025 Aralık sonuna kadar yoklama durumundasın. 2026 ocakta yoklama kaçağı oluyorsun. Zaten biz sınava girip tercih yapıcağımız için otomatikman ertelenicek.

Knk aynen 2021 mezunum.
22 yaşın sonuna kadar tecilimiz sürüyor. Sadece 2025 te yoklama durumuna giriyorsun. Ancak kaçak olmuyorsun. 2025 Aralık sonuna kadar yoklama durumundasın. 2026 ocakta yoklama kaçağı oluyorsun. Zaten biz sınava girip tercih yapıcağımız için otomatikman ertelenicek.
Knk sen şubeye sordun mu hiç? sorduysan ne dediler sana

Knk ne olur ne olmaz şubeye de sor bide cimerden de bilgi edin. Ben cimere yazdım daha cvp vermediler. Bilgi edindiğinde bize de haber ver.
Cimere yazdım zaten. 22 yaş sonuna kadar askerlik ile ilişiğiniz yoktur dediler.

Cimere yazdım zaten. 22 yaş sonuna kadar askerlik ile ilişiğiniz yoktur dediler.
Ben bir şeyi araştırdığımda derinlemesine araştırıyorum. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Ben bir şeyi araştırdığımda derinlemesine araştırıyorum. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
İnşallah sıkıntı çıkmaz knk

Yok sizinle aynı durumdayım.
Bugün Cimer başvurumuz cevaplandı.
Yoklama kaçağı olmuyoruz ve sınava girdiğimizde askerliğimiz erteleniyor 👏🏼
Hocam naptınız üniversiteye gidip erteletebildiniz mi askerliğinizi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı