Yoklamada ismimi karaladım

Bazen hocalar yanlış yok yazdığında üstünü karalayabiliyor. Dolayısıyla sorun olacağını sanmıyorum.
Bu tarz şeyler için de risk alınmaz. Gidip geç kaldı kağıdı alırsın veya okul sonrası müdür yardımcısına gider söylersin ona göre girişini yapar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen hocalar yanlış yok yazdığında üstünü karalayabiliyor. Dolayısıyla sorun olacağını sanmıyorum.
Bu tarz şeyler için de risk alınmaz. Gidip geç kaldı kağıdı alırsın veya okul sonrası müdür yardımcısına gider söylersin ona göre girişini yapar.
Üstünü çizsem hoca bidaha bakar belki diye risk almak istemedim zatem yine yazıyorum hoca diğerlerinede geç kaldığı için yazdı bana da dediki seni de üzülerekten haksızlık olmasın diye kötü yazıcam müsür yardımcınız okuyabilirse artık dedi ve gerçekten çok tuhaf yazıyodu bende garantiliyebilmek için bi tık daha bozdum asıl olay bu.

Kanıt yok ama. Belki başkası yaptı. Sevmediğin biri yok yazılınca gidip üstünü karalarsan otomatik o kişi disiplin suçu mu yiyecek yani?

Hoca derse 5 dakika geç kaldığım için beni yok yazdı fakat ben fişte numaramı hafif değiştirerek okunamaz hale getirdim. İlk oluşu lise 1'im daha disiplin veya müdür yardımcısı yüzü görmedim. Ne yapmalıyım?

Kanka disiplin suçu işlemişsin fakat üstüne çok düşmezlerse bir şey olmaz bizim hocalarda ara sıra karalıyordu yanlış yazdığında falan ama bir şey olursa da sıkıntı etme yapmışsın bir kere bir daha yapmazsın ders çıkarıp.

Kanka disiplin suçu işlemişsin fakat üstüne çok düşmezlerse bir şey olmaz bizim hocalarda ara sıra karalıyordu yanlış yazdığında falan ama bir şey olursa da sıkıntı etme yapmışsın bir kere bir daha yapmazsın ders çıkarıp.
Valla teşekkürler içim rahatladı bi nebze bende çok bişe olcanı sanöıyorum

@gfdssetr
Olayın ne olduğunun önemi yok. E-okul'a geç kaldı yazılacak diye disiplin suçu işlenir mi?
Riskten kurtulacağım derken daha büyük risk almışsın.
Ama sorun olacağını sanmıyorum.
İlk ders değildi ondan dolayı geç kaldı olmuyor ve 0.5 gün daha özürsüz olursa sorun olcak

Yeni sistemde hem hoca hem idare ayrı ayrı yoklama alıyor. Hoca seni yok yazacak idare yok yazmayacak. İlk idareye sonra da olay sana patlayacak.

Geri
Yukarı