Yol bisikleti dış lastik önerisi

Renfrii

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bisikletim için dış lastik gerekli o yüzden yeni lastik almaya karar verdim istediğim şeyler iç lastiğimin zor patlaması ve yol tutuşunun güzel olması.

Boyut: 700x23.

Bütçe: Max 650.

Not: Ben tanesini 250 TL'ye aldım sanırım zam gelmiş.

Burada hala tanesi 250'ymiş. Ben de alacağım ama ben daha kalın bir lastik düşünüyorum. Janta takılabilecek lastik kalınlığıyla ilgili bilginiz varsa konuma bakar mısınız?

Burada hala tanesi 250'ymiş. Ben de alacağım ama ben daha kalın bir lastik düşünüyorum. Janta takılabilecek lastik kalınlığıyla ilgili bilginiz varsa konuma bakar mısınız?

Kendi konunuzda yardımcı olmaya çalıştım kalın lastik düşünüyorsanız çıkabileceğiniz hızlar düşer ve bisikletin ağırlığı artar bu yüzden ben ince lastik tercih ettim bugün 75 kmlik bir gezintiye çıktım ve 1 kere çok hızlı bir şekilde çukura girdim neredeyse düşecektim fakat lastiğim patlamadı yani bu dış lastiğin görevini yaptığı anlamına gelir ince tekerleklerde kolay kolay patlamaz fakat bir şey batmadıkça batmaya da karşı koruma istiyorsanız zırhlı lastiklere yönelmelisiniz bu şekilde lastiğiniz neredeyse hiç patlamaz.

Geri
Yukarı