Yolda asılı kalan İETT otobüsü kurtarılmak için vatandaşlar tarafından seferber olundu

Metro için aldığı krediyi AKP döneminden kalma borçlar sebebiyle haciz oldu.
O başka bu başka.
Sadece şunu söylüyorum:

İBB uzun bir zaman sonra ilk defa yasal olarak borçlanamama sınırına geldi. Ama halka soruyorsun -CHP'li olana bile- Ekrem bir şey katmadı diyor. Bir daha seçim olursa Ekrem İmamoğlu kazanamayacak.

@Semihfuat32

O başka bu başka.
Sadece şunu söylüyorum:

İbb uzun bir zaman sonra ilk defa yasal olarak borçlanamama sınırına geldi. Ama halka soruyorsun -chp'li olana bile- ekrem bir şey katmadı diyor. Bir daha seçim olursa ekrem imamoğlu kazanamayacak.

@Semihfuat32

Zamanında ibbye para aktığı için borçlanma olmuyordu tabii. Her şeye o başka bu başka.

O başka bu başka.
Sadece şunu söylüyorum:

İBB uzun bir zaman sonra ilk defa yasal olarak borçlanamama sınırına geldi. Ama halka soruyorsun -CHP'li olana bile- Ekrem bir şey katmadı diyor. Bir daha seçim olursa Ekrem İmamoğlu kazanamayacak.

@Semihfuat32
İmamoğlu çok bir şey yapmadı ama çok önemli bir şey yaptı yandaşlara akan parayı durdurdu. Ne olduğu belirsiz vakıflara giden musluğu kapattı. Hükümet de İBB ye giden gelirleri engelliyor. Zaten en baştan söylemişlerdi çalıştırmayacaklarını.

İmamoğlu çok bir şey yapmadı ama çok önemli bir şey yaptı yandaşlara akan parayı durdurdu. Ne olduğu belirsiz vakıflara giden musluğu kapattı. Hükümet de İBB ye giden gelirleri engelliyor. Zaten en baştan söylemişlerdi çalıştırmayacaklarını.
Neye dayanarak bunları yazıyorsun? Bir tane göstersene ben bilmiyorum?

Şu hale bak bu arızalı sorunlu otobüsler neden hala görev yapıyor.
Otobüs arızalı değil ama. Anladığım kadarıyla yol çalışmasına girmiş.
@Semihfuat32 Gerçi yollarda hep kötü her yerde çukur var araba giderken takır tukur ediyor.
Zaten yol çalışması yapılıyormuş.
Kötülemek için elinden geleni yapmış ancak izin verilmemiş. :D

Geri
Yukarı