Susuz kalan vatandaşlar abdest ve taharet alamadığı için pankart açtı

Şanlıurfa Karaköprü Gölpınar Mahallesi vatandaşları açtığı pankartta "Abdest ve taharet alacak suyumuz yok. Cünüp geziyoruz, günahımız Allah katında siz yetkililerin olsun." şeklinde pankart açtı.

Diğer pankartta ise "Seslenişimizin sesi olun sayın Cumhurbaşkanımız Şanlıurfa Gölpınar Mahallesinde içme suyumuz yok reisimizden yardımlarını bekliyoruz." yazıyordu.
Eki Görüntüle 1509441

Kaynak
Cünüp olmanın neyi kötü vallahi ben cünüp iken valorantı daha iyi oynuyorum.

Madem suyun yok ne diye cünüp olmaya meylediyorsunuz be akılsız dayılarım 😂 İçecek suyun yok hala aklın başka yerde, ah dayı ah 😂
Cünüplük sadece cinsel ilişki yoluyla olmuyor. Belki rüyalanmıştırlar.

Cünüp olmanın neyi kötü vallahi ben cünüp iken valorantı daha iyi oynuyorum.
Dinen günah hocam. Uğursuzlukla bir alakası yok.

Su yok madem, bunlar niye cünüplük iş yapıyor? Hem onları bu hale getiren reis. Hala ondan yardım istiyorlar. Çok ironik.

Su yok madem, bunlar niye cünüplük iş yapıyor? Hem onları bu hale getiren reis. Hala ondan yardım istiyorlar. Çok ironik.
Cünüplük sadece cinsel ilişki yoluyla olmuyor. Belki rüyalanmıştırlar.
Kendi isteğiyle cünüp olmuyor insan bazen. Gece rüyalanma olursa cünüp oluyorsun @Ajan_47 hocamızın dediği gibi. Ama bunlar rüyalanmış mı yoksa malum işi mi yapmış bilemiyorum.

Kendi isteğiyle cünüp olmuyor insan bazen. Gece rüyalanma olursa cünüp oluyorsun @Ajan_47 hocamızın dediği gibi. Ama bunlar rüyalanmış mı yoksa malum işi mi yapmış bilemiyorum.

Rüyalanma olduğumda zaten kalktığında gusül almalısın. Bidaki namaz süresine kadar zamanın var. Mastürbasyon için de aynı şey geçerli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı