Yolda köpek eniği buldum

Texrtwind

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Okuldan çıkmıştım az önce. Yolda 4 tane köpek eniği gördüm ve dayanamadım. Balkona koydum koliyle. Zaten öyle bırakmışlardı. Bir yere kadar en azından besleyip sahiplendirmek istiyorum. Tek sıkıntı bu köpeklerin cinsi nedir? Hasta olabilir mi? Birbirlerine sarılıp inliyorlar hafiften. Aç oldukları içindir muhtemelen. Ne yapmam lazım? Hastaysalar bulaşır mı?

Dosya Ekleri

• 20220408_172134[1].jpg
    20220408_172134[1].jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 137
Merhaba. Okuldan çıkmıştım az önce. Yolda 4 tane köpek eniği gördüm ve dayanamadım. Balkona koydum koliyle. Zaten öyle bırakmışlardı. Bir yere kadar en azından besleyip sahiplendirmek istiyorum. Tek sıkıntı bu köpeklerin cinsi nedir? Hasta olabilir mi? Birbirlerine sarılıp inliyorlar hafiften. Aç oldukları içindir muhtemelen. Ne yapmam lazım? Hastaysalar bulaşır mı?

Buradan anlatabileceğimiz ile hasta olup olmadıklarını anlamak zor. Veterinere götürün önce.

Bakacaksanız eğer Veterinere götürün en baştan kesinlikle baksınlar iyice rahatsızlığı var mı vb. aşısı yapılsın onlar yardımcı olur zaten.

Veterinere götürün. Onlar gerekli işlemleri yapar.
Bu arada çok tatlılar 😍

Herkese günaydın. Dün geçici hayvan bakım merkezini aradım. 1 saat içinde getirmemi istediler. Arabanın bagajına koydum arkadaşları apar topar gittim. Hem belediyenin sorumluluğunda olan bir yer olduğu için içim rahat. Kontrolleri tamamlanınca bilgi vereceğiz dediler. Çok acıkmışlar, biraz daha geç kalsam öleceklermiş. Şu an iyiler. 2 ay içinde sahiplenilmezse bana vereceklermiş (4 Tane :D) Sahiplenmek isteyen varsa konum Bodrum. Özelden yazabilirim. Bu arada geri bırak diyen arkadaş da ayıp etmiş. Ben parasını düşünsem zaten bu işe girişmem. Tek korkum hasta olmalarıydı. Onu da en geç bir hafta içinde bilgilendirirler zaten. Teşekkürler herkese 😘

Yeni konular

Geri
Yukarı