Çözüldü Youreanidiot tarzı bir siteye girme sonrası virüs şüphesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Deluxonik

Hectopat
Daha fazla  
Selam, biliyorsunuz youreanidiot diye bir virüs vardı zamanında. Bilmeyenler için videosu bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben öylesine bilmeden bu tarz bir siteye girdim. Bir tuşa tıklayın diyordu ben de merak ederek tıkladım (bir şey olmayacağını düşündüm). Bir anda sitede "Logging out of (burada site adı)" diyerek upuzun bir yazı çıktı, pencereler açıldı ve garip bir translate sesi konuşmaya başladı. O an aklıma geldi bu tarz virüslerin olabileceği. Evet, her yerden çıkış yaptı ve her siteyi bozdu. Tarayıcı verilerini yenileyene kadar düzelmedi lakin sorunum şu: Bu site cookielerimi alabilir mi? Hesaplarıma girebilir mi?

Çözüm
Microsoft Edge'yi silmiştim, bir daha yüklemek zorundayım. Windows Sandbox'ta tarayıcı yok 😀

Arkadaşlar, site eğlence amaçlı yapılmış. Sitenin kaynak kodlarında "the annoying site! İf you like this Support'me on patreon" yazıyor.
Hocam biraz araştırdım. Site sahibi arkadaş kumarcılar, oyuncular ve vpn kullanmak isteyen kişilerle alay eden birine benziyor.

Hocam html dosyasını indirdim. Bolca js var. :D

Son düzenleme:
Microsoft Edge'yi silmiştim, bir daha yüklemek zorundayım. Windows Sandbox'ta tarayıcı yok 😀

Arkadaşlar, site eğlence amaçlı yapılmış. Sitenin kaynak kodlarında "the annoying site! İf you like this Support'me on patreon" yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı