YouTube ana sayfada yabancı videolar var

nimcie

Femtopat
Daha fazla  
Ana sayfada İspanyolca videolar çıkıyor ve hepsinin görüntülenmesi 100 ve altı. Çok korkuyorum bu aralar bir paranoyak oldum. Videoya ilgilenmiyorum deyince başka bir yabancı video çıkıyor acaba nedeni nedir? Size de oluyor mu? Ama asıl şüphelenmemin nedeni yaklaşık 1 saat içinde Reddit'le alakalı bir güvenlik olayı yaşamam profilimde bakabilirsiniz. Gerçekten çok korkuyorum ne yapabilirim? Yoksa bu normal mi?

Ana sayfada İspanyolca videolar çıkıyor ve hepsinin görüntülenmesi 100 ve altı. Çok korkuyorum bu aralar bir paranoyak oldum. Videoya ilgilenmiyorum deyince başka bir yabancı video çıkıyor acaba nedeni nedir? Size de oluyor mu? Ama asıl şüphelenmemin nedeni yaklaşık 1 saat içinde Reddit'le alakalı bir güvenlik olayı yaşamam profilimde bakabilirsiniz. Gerçekten çok korkuyorum ne yapabilirim? Yoksa bu normal mi?

Malwarebytes "Threat Scan" yapmanızı öneririm. Etkin kötü amaçlı yazılımları tespit edecektir.

Bir virüs taraması yapın, maillerinize 2 faktör eklemeyi unutmayın ve mümkün olduğunca Google'nin verdiği güvenli şifreyi kullanın.

Google hesap ayarlarından güvenlik kısmına girerek farklı bir yerden giriş yapıldıysa öğrenebilirsin. Güvenlikle alakalı sıkıntı yoksa yakın zamanda VPN veya Proxy kullanmak da buna sebep olabilir.

Geri
Yukarı