YouTube arama çubuğuna yazı yazarken gecikme

Merhaba @OrackBobama,
  • Kullanmakta olduğunuz bir antivirüs eklentisi bulunuyor mu?
    • Bunun dışında, kullanmakta olduğunuz eklentileri de belirtebilirsiniz.
  • Kullanmakta olduğunuz tarayıcıda gizli modu kullanarak arama yaptığınızda da, aynı durum söz konusu mudur?
  • Farklı bir internet tarayıcısıyla deneme yaptınız mı?

Merhaba @OrackBobama,
  • Kullanmakta olduğunuz tarayıcıda gizli modu kullanarak arama yaptığınızda da, aynı durum söz konusu mudur?
kaspersky ondan önce malwarebytes ve 360 total security kullandım malwarebytes ve 360 la böyle bi problemim yoktu kaspersky indirdirmem gerekiyordu çünkü bilgisayarda bi gariplik sezmiştim ve miner çıkmıştı.
Herhangi bir eklenti kullanmıyorum
tarayıcı chrome kullanıyorum.Gizli modda da aynı.
chrome'a nazaran microsoft edge'de biraz daha hızlı o kadar belirgin bi takılma yok.

Merhaba @OrackBobama,
Bu problem bende de var. Bazı sitelerde çok iyi fakat bazı yerlerde çok kötü. En çok facebook'da oluyor bu olay. Chrome'da çok kasma oluyor facebook'da ve bazı sitelerde. Uzantı 3 adet var uzun süredir kullanıyorum ve daha önceden bu problemler yoktu. Brave tarayıcısından denedim onda bu şekil sıkıntı yok.

Bu problem bende de var. Bazı sitelerde çok iyi fakat bazı yerlerde çok kötü. En çok facebook'da oluyor bu olay. Chrome'da çok kasma oluyor facebook'da ve bazı sitelerde. Uzantı 3 adet var uzun süredir kullanıyorum ve daha önceden bu problemler yoktu. Brave tarayıcısından denedim onda bu şekil sıkıntı yok.
dostum problem bende kaspersky adlı av programı. 2 gün önce içime sinmedi format attım ilk gün falan av programı falan kurmadım yt'de laglanma falan yoktu 2. gün ilk olarak 360 total sec 2. olarakta kaspersky kurdum. Kaspersky'ı kurduktan sonra youtube da direk laglanmalar olmaya başladı. o yüzden kaspersky kullanmıyorum artık.

Antivirüs olarak kullanıyordum bende. Ondan mıdır diyorsun yani ?

Geri
Yukarı