Youtube banner kalitesi düşüyor

Turkish Rasengan

Centipat
Arkadaşlar banneri yaptım, baktım kalitesine güzeldi kaliteliydi. Sonra YouTube'de banner yaptım onu kalitesi düştü biraz bulanık gibi oldu. Bunun çözünümü bilen varsa çözümüyle birlikte bana söyleyebilir mi? Photosop işlerinde çok usta değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'dan kaynakli sorun o. Bannerlarin kalitesini dusuruyor. Ama belki birazcik daha HQ bir fotograf bulursaniz daha iyi sonuc elde edebilirsiniz.

YouTube'dan kaynakli sorun o. Bannerlarin kalitesini dusuruyor. Ama belki birazcik daha HQ bir fotograf bulursaniz daha iyi sonuc elde edebilirsiniz.

Başka bir arkadaş dedi Photosop'tan kaynaklı sen yanlış yapırsun dedi. Bana şöyle dedi: YouTube banner çözünürlüğünü geçiyor, seninki o yüzden YouTube'de onu küçültmek için çözünürlüğünü düşürüyor ve bannerin kalitesiz oluyor. Bu arkadaşın dediği daha mantıklı değil mi?

Bu arada o hangi anime karakteri? Naruto izliyor musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı