YouTube Bilgi Kanalı İçin İsim Önerisi

CR01

Decapat
Arkadaşlar, YouTube kanalı açmayı düşünüyorum. "Banner nasıl hazırlanır?" gibi videolar yapacağım. Ancak kanal ismini bir türlü bulamadım. En az 1 saat kafa yordum. Gerçekten 1 saattir düşünüyorum ancak bulamadım. Siz olsanız nasıl bir isim koyardınız? Sizin tavsiyelerini birleştirip, karıştırıp bir kanal ismi oluşturacağım. Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence isminizi koyun. Ileride bir şeyler eklemek veya çıkarmak istediğinizde, sayfa ismi sizi engellemesin.

Tamamen bilgi amaçlı bir kanal açacağım. Kişisel kanal olarak açmayı şuan düşünmüyorum. Nedeni ise açtığımda kaliteli bir başlangıç yapmak istiyorum. Ekipman konusunda kendimi geliştirdikten sonra eğlence kategorisi altında bir kanal açacağım. Şimdiden kendi kitlemi oluşturmak istiyorum. Bu sayede ileride biraz daha avantajlı bir şekilde kişisel kanalıma başlayabilirim. Tavsiyen ve önerilerini bekliyorum. :)
İsimsiz yardımcınız.

Hoş bir seçenek gibi duruyor. Başka önerilerin varsa lütfen paylaş. Teşekkürler. :)

Tamamen bilgi amaçlı bir kanal açacağım. Kişisel kanal olarak açmayı şuan düşünmüyorum. Nedeni ise açtığımda kaliteli bir başlangıç yapmak istiyorum. Ekipman konusunda kendimi geliştirdikten sonra eğlence kategorisi altında bir kanal açacağım. Şimdiden kendi kitlemi oluşturmak istiyorum. Bu sayede ileride biraz daha avantajlı bir şekilde kişisel kanalıma başlayabilirim. Tavsiyen ve önerilerini bekliyorum. :)

Hoş bir seçenek gibi duruyor. Başka önerilerin varsa lütfen paylaş. Teşekkürler. :)
Gelişen Girişim.

Gelişen Girişim.
Arkadaşlar bir kaç kişiden böyle bir öneri aldım. Sizce nasıl?
+ Yardımcı YouTuber
+ Bilgili YouTuber
+ Yardımcı Arkadaş
+ Bilgili Arkadaş
Konu günceldir.
Arkadaşlar Bilgi Sahibi diye düşünüyorum. Başka önerileriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir kaç kişiden böyle bir öneri aldım. Sizce nasıl?
+ Yardımcı YouTuber
+ Bilgili YouTuber
+ Yardımcı Arkadaş
+ Bilgili Arkadaş
Konu günceldir.
Arkadaşlar Bilgi Sahibi diye düşünüyorum. Başka önerileriniz varsa bekliyorum.
Sadece video montaj felan yapacaksan, bence Montaj Dersleri koyabilirsin, hem de insanlar bu konuları araştırırken direk kanalın çıkar abone kasarsın.

Sadece video montaj felan yapacaksan, bence Montaj Dersleri koyabilirsin, hem de insanlar bu konuları araştırırken direk kanalın çıkar abone kasarsın.

Örnek vermek gerekirse kanalımda bir kişinin herhangi bir problem yaşadığında ya da yapamadığında ki videoları olacak. Nasıl örnek verebilirim bilmiyorum ama Birkaç video başlığından örnek verebilirim. Windows bildirim sorunu-YouTube kanal ayarları-YouTuberlar için program önerileri vs vs. Alternatif kanal ismi önerin varsa bekliyorum. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı