YouTube bot olayları nasıl yapılıyor?

hsjs

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 Tİ
AMD Ryzen 5600x
2x8GB Corsair DDr4 3600Mhz Ram
Arkadaşlar meraktan soruyorum adamların sitesi var veriyorsun 20 TL sana 1000 izlenme gönderiyorlar bu 1000 izlenmeyi nereden nasıl yapıyorlar? Yorumlarda gördüm VDS'den yapıyoruz diyen çıkmış veya YouTube bunları nasıl algılamıyor? Cidden algılamıyor, silinmiyor da izlenmeler. Nasıl nereden hangi yazılım diliyle yapılıyor hep merak etmişimdir doğrusu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar meraktan soruyorum adamların sitesi var veriyorsun 20 TL sana 1000 izlenme gönderiyorlar bu 1000 izlenmeyi nereden nasıl yapıyorlar? Yorumlarda gördüm VDS'den yapıyoruz diyen çıkmış veya YouTube bunları nasıl algılamıyor? Cidden algılamıyor, silinmiyor da izlenmeler. Nasıl nereden hangi yazılım diliyle yapılıyor hep merak etmişimdir doğrusu.

Bende zamanında satışını çok yaptım ve hala aktif satiyorum smm panel mantigi var guvenilir olmayan sitelere mail adresi sifre ile girenlerin YouTube hesaplari ile abone olunuyor izleniyor diye biliyorum en azından benim kullandigim öyle işliyor.

Bende zamanında satışını çok yaptım ve hala aktif satiyorum smm panel mantigi var guvenilir olmayan sitelere mail adresi sifre ile girenlerin YouTube hesaplari ile abone olunuyor izleniyor diye biliyorum en azından benim kullandigim öyle işliyor.

Hocamın dedigi gibi başka insanların YoutTube hesapı zombi olarak kullanılıyor.

Bir takım test araçları var , İşbu test araçları ile bir web tarayıcısını kontrol edebiliyorsunuz .
Bu web tarayıcısını yazdığınız yazılımla kontrol ederken Driver Sürücü denilen bir ara kitaplık kullanıyorsunuz .. Firefox için Gecko , Google için ChromeDriver ve dahası ...

Tarayıcıya port atama yoluyla , tarayıcıyı kendi yazdığınız bir otomasyon yazılımı ile kontrol edip istediğinizi yaptırıyorsunuz .

Bunun için örnek olarak : Java programlama dili / Selenium otomasyon kiti örnek gösterilebilir .

Bir takım test araçları var, işbu test araçları ile bir web tarayıcısını kontrol edebiliyorsunuz.
Bu web tarayıcısını yazdığınız yazılımla kontrol ederken driver sürücü denilen bir ara kitaplık kullanıyorsunuz. Firefox için gecko, Google için chromedriver ve dahası...

Tarayıcıya port atama yoluyla, tarayıcıyı kendi yazdığınız bir otomasyon yazılımı ile kontrol edip istediğinizi yaptırıyorsunuz.

Bunun için örnek olarak: Java programlama dili / Selenium otomasyon kiti örnek gösterilebilir.

Vay canına çok teşekkürler.

Vay canına çok teşekkürler.

Bu tür üyelik işlemleri içinde ; telefon numaraları alınıyor .
bunla alakalı bazı yerler var , oradan numara alıp SMS geliyor SMS iletişimi yani .

Aldığınız numaralar ile doğrulama işlemini işbu otomasyonla JAVA c# farketmez kaydettiriyorsunuz .

ve bunları yazdıktan sonra bir servis şeklinde ; sunucuda çalıştırıyorsunuz .

sunucuya gelince de işbu üyelikler istenilen sayfaya doluşup otomasyonu gerçekleştiriyorlar

mesele bundan ibaret .

Geri
Yukarı