YouTube çocuklara özel işaretlenmemiş videolardan problem çıkar mı?

• Konuyu başlatan itz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 430

itz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 2019 yılında Minecraft videosu yüklemiştim. Yüzüm gözükmüyordu çocuklara özel mi değil mi hangisini işaretlediğimi hatırlamıyorum.

YouTube bazen senin yerine işaretliyor dediler bana ama arkadaşımın hesabına girdim eski videoları işaretli değildi çocuklara özel veya çocuklara özel değil işaretli değildi.
Benim videolarımda da aynısı varsa herhangi bir yaptırım uygulanır mı?

Çocukları kötü etkileyebilecek içeriklerde yaş sınırı önemli oluyor. Senin paylaştığın video +18 değil, sorun çıkacağını sanmam. Belki hedef kitle değiştiği için izlenme sayıları etkilenebilir.

Paylaştığım sayfayı inceleyip yeniden ayarlayabilirsin.

Çocukları kötü etkileyebilecek içeriklerde yaş sınırı önemli oluyor. Senin paylaştığın video +18 değil, sorun çıkacağını sanmam. Belki hedef kitle değiştiği için izlenme sayıları etkilenebilir.

Paylaştığım sayfayı inceleyip yeniden ayarlayabilh

Paylaştığım sayfayı inceleyip yeniden ayarlayabilirsin.
hesaba giremem çünkü şifresini e postasını unuttum çocuklara özel veya çocuklara özel değil ikiside işareli değilse ceza uygulanırmı 42.000 dolar para cezası filan diyolardı ?

Merhaba arkadaşlar, 2019 yılında Minecraft videosu yüklemiştim. Yüzüm gözükmüyordu çocuklara özel mi değil mi hangisini işaretlediğimi hatırlamıyorum.

YouTube bazen senin yerine işaretliyor dediler bana ama arkadaşımın hesabına girdim eski videoları işaretli değildi çocuklara özel veya çocuklara özel değil işaretli değildi.
Benim videolarımda da aynısı varsa herhangi bir yaptırım uygulanır mı?

Ne cezası kanka bir de 42K dolar yazmışsın.

42-429023_facebook-smiley-png-facebook-haha-icon-png.jpg

Geri
Yukarı