YouTube çok fazla bellek yiyor

Daha fazla  
Sebebini anlamadığım bir şekilde 2-3 gündür YouTube özelinde çok fazla RAM belleği harcama söz konusu. Yani mesela kontrol sağlıyorum farklı sitelerde gezinirken kullanılan bellek gayet normal ama dediğim gibi 2 gündür YouTube'a girdiğim an RAM kullanımı neredeyse 900 MB - 1 GB'a kadar çıkıyor ve gezinirken donmalar kasmalar yaşanıyor. Nedense sadece YouTube'da oluyor anlam veremedim.

Sebebini anlamadığım bir şekilde 2-3 gündür YouTube özelinde çok fazla RAM belleği harcama söz konusu. Yani mesela kontrol sağlıyorum farklı sitelerde gezinirken kullanılan bellek gayet normal ama dediğim gibi 2 gündür YouTube'a girdiğim an RAM kullanımı neredeyse 900 MB - 1 GB'a kadar çıkıyor ve gezinirken donmalar kasmalar yaşanıyor. Nedense sadece YouTube'da oluyor anlam veremedim.

YouTube'da normal fazlalarca videoları görüntülüyor görünene göre Chromium tabanlı tarayıcı kullanıyorsun Yandex, Firefox, Microsoft Edge(bayağı az tüketir) bunları öneririm daha faydalı olacaktır YouTube'da fazla RAM kullanması normal.

YouTube'da normal fazlalarca videoları görüntülüyor görünene göre Chromium tabanlı tarayıcı kullanıyorsun Yandex, Firefox, Microsoft Edge(bayağı az tüketir) bunları öneririm daha faydalı olacaktır YouTube'da fazla RAM kullanması normal.
orasini biliyorum mesele o degil RAM yine yiyordu ama son 2 3 gundur daha fazla yiyor ve YouTube kullanilamaz bir hale geliyor dedigim gibi bir anda oldu. ha bu arada ilginçtir ki mesela gizli sekmeden YouTube aciyorum orada hiçbir donma kasma vs yok çok çok garip

Orasini biliyorum mesele o degil RAM yine yiyordu ama son 2 3 gundur daha fazla yiyor ve YouTube kullanilamaz bir hale geliyor dedigim gibi bir anda oldu. Ha bu arada ilginçtir ki mesela gizli sekmeden YouTube aciyorum orada hiçbir donma kasma vs yok çok çok garip.

Herhangi bir video aç ayarlarına bas sinematik ışıklandırma ayarını
Kapat ayrica tarayıcı ayarlarından sitelerin verilerini önbelleğini temizle ama hesaplardan çıkış yapar.

Geri
Yukarı