YouTube destek cevap vermiyor

EwigeS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
YouTube hesabım, Google hesabım çalındığı için yıllar önce kapatıldı. Bende bu durumu YouTube desteğe mail atarak yazdım. Her şey tamam. Bana durumu anladıklarını ve bana inandıklarını söylediler ve ben de kanal ulr'mi ki YouTube hesabım kapatıldığı için hiçbir şekilde ulaşamıyorum ya da ilgili e-posta adresini istediler. Ben de gönderdim ama tekrar cevap gelmiyor. Günler geçiyor cevap yok. YouTube hesabım da açılmıyor birkaç defa en baştan tekrar yazdım ama durum aynı. Ne yapmalıyım? Kafayı yemek üzereyim.

Kanalınız var mıydı ve var ise büyük müydü? Geçen zamanlarda 2 milyon aboneli bir kanal silinmişti, YouTube Türkiye ve ardınan YouTube global devreye girip kanalı videolarıyla beraber geri getirdiler.

Kanalınız var mıydı ve var ise büyük müydü? Geçen zamanlarda 2 milyon aboneli bir kanal silinmişti, YouTube Türkiye ve ardınan YouTube global devreye girip kanalı videolarıyla beraber geri getirdiler.

Maalesef büyük değil. Kanal silinse de olur. YouTube hesabım kapattılar. Yeni kanal da açamıyorum.

Geri
Yukarı