YouTube disslike sayısı kalktı

• Konuyu başlatan Copp
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 567

Copp

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Celeron N3060
Intel HD 400 :(
4 GB RAM
500 GB HDD :(
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar eskiden kendi videolarıma gelen disslike sayısını görebiliyordum. Güncelleme geldi. Sonra onlar da kalkmış galiba. YouTube Studio'da gözükür mü? Ve sizde de böyle mi?

Arkadaşlar eskiden kendi videolarıma gelen disslike sayısını görebiliyordum. Güncelleme geldi. Sonra onlar da kalkmış galiba. YouTube Studio'da gözükür mü? Ve sizde de böyle mi?

Bende gözüküyor likeların yanında içerik bölümüne gelin ve videonun kenarındaki yüzdenin üstüne fareyi getirin.

Kendi videolarının bilgilerini yalnızca YouTube Studio'dan görebilirsin. Onun dışında başkasının videosundaki disslike sayılarını kimse göremiyor.

Herkeste böyle. Kendi videonuzun bilgilerini görebilirsiniz. Şu uzantı ile görebilirsiniz.

Çoktan kaldırıldı geri getirmek için böyle bir eklentiyi kurabilirsiniz Return YouTube Dislike

Herkeste böyle. Kendi videonuzun bilgilerini görebilirsiniz. Şu uzantı ile başka videoların disslike sayısını görebilirsiniz.

Studio'dan görünüyor şu an.

1666520272575.png

Youtube Studio'dan görebilirsin. İçerik kısmında sağ tarafta gösteriyor.
1666520298707.png

Bu önceden de vardı diye biliyorum.
Evet hocam önceden de gözükmüyordu da kendi videolarımı görebiliyordum.
Bende gözüküyor likeların yanında içerik bölümüne gelin ve videonun kenarındaki yüzdenin üstüne fareyi getirin.
Hocam Shorts olunca YT Studio'dan gözükür mü?
Kendi videolarının bilgilerini yalnızca YouTube Studio'dan görebilirsin. Onun dışında başkasının videosundaki disslike sayılarını kimse göremiyor.
Evet hocam eskiden kendi hesabımdan video açınca kendi videolarıma gelen disslike sayısı gösteriliyordu. Şuan kendim disslike atsam bile gözükmüyor. Ben bir YT Studio'ya bakayım.
Çoktan kaldırıldı geri getirmek için böyle bir eklentiyi kurabilirsiniz Return YouTube Dislike
Hocam ben kendi videoma gelen disslike sayısını merak etmiştim. O da gözükmüyor. Eklentiyi indirince de gözükmüyordu. Bazı videolarda 0 gösteriyordu.

Studio'dan görünüyor şu an.

Eki Görüntüle 1551500
Teşekkürler hocam bakayım hemen.

Hocam teşekkür ederim hepinize.

1666520462735.png

Gözüküyor.

Evet hocam önceden de gözükmüyordu da kendi videolarımı görebiliyordum.

Hocam shorts olunca YT Studio'dan gözükür mü?

Evet hocam eskiden kendi hesabımdan video açınca kendi videolarıma gelen disslike sayısı gösteriliyordu. Şu an kendim disslike atsam bile gözükmüyor. Ben bir YT Studio'ya bakayım.

Hocam ben kendi videoma gelen disslike sayısını merak etmiştim. O da gözükmüyor. Eklentiyi indirince de gözükmüyordu. Bazı videolarda 0 gösteriyordu.

Teşekkürler hocam bakayım hemen.

Hocam teşekkür ederim hepinize.

Eki Görüntüle 1551502

Gözüküyor.

Rica ederim.

Geri
Yukarı