Çözüldü YouTube eski videodan kazanç sağlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adım Fatih

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
E-Ticaret
Merhaba, bir YouTube kanalım var, para kazanması kapalı. Para kazanma şartlarını sağladığımda kazanma başlayınca, geçmişte attığım bir videodan para kazanabiliyor muyum?

Merhaba, bir YouTube kanalım var, para kazanması kapalı. Para kazanma şartlarını sağladığımda kazanma başlayınca, geçmişte attığım bir videodan para kazanabiliyor muyum?

Video içeriğin YouTube para kazanma şartlarının dışına çıkmıyorsa (telif hakkı vb) kanalının para kazanmaya açıldığı tarihten itibaren alınan izlenmeler sana para kazandıracaktır.

İnternette geçmiş izlenmelerden para kazanmadığınız, ama gelecekteki izlenmelerden kazanabileceğiniz yazılmış hocam.
Yani geçmişte para kazanma kapalıyken 20 bin izlenmesi olan videodan bir şey kazanmıyorsunuz, ama para kazanma açıldıktan sonra her 1000 izlenmede paranızı alıyorsunuz.

Video içeriğin youtube para kazanma şartlarının dışına çıkmıyorsa (tellif hakkı vb) kanalının para kazanmaya açıldığı tarihten itibaren alınan izlenmeler sana para kazandıracaktır.
Hah tamda bu sebepten sormuştum, "Telif hakkıyla korunan içerik tespit edildi. Sahibi, içeriğin YouTube'da kullanılmasına izin veriyor." uyası aldım videoyu yüklerken, o zaman bu video ilerleyen zamanlarda para kazandırmayacak demek oluyor değil mi

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    165 KB · Görüntüleme: 66

Geri
Yukarı