YouTube hangi içeriği seversiniz?

Burak oyunda Minecraft serisi.

Buradan başlayabilirsiniz:https:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sadece şöyle bir giriş yapsa video 1M izlenir...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
ikinci dünya savaşı hikayeleri tabii ki.

Teknoloji alakalı videolar Technopat vs. Diy içerikler kartondan vs materyalleri kullanmak hoşuma gidiyor. Şu anda orange Pi bilgisayar yapmaya çalışıyorum.

Merhaba, YouTube da şu oyunu hiç sıkılmadan izlerim dediğiniz oyunlar var mı? İçerik de olabilir. Her yaştan olursa sevinirim. YouTube da takılcağım biraz o yüzden fikirlere açığım. (ben oynayıp video çekeceğim bu arada yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.)
Her türlü videoyu izlerim sıkıcı olmasın yeter. Tavsiye istiyorsan birkaç youtube kanalı öneriyim. Neo & Toprak, Kapıcı Veysel, 0smqn Gndz, Kaanflix.

Online oyunlar çekmezsen izlenemezsin, tecrübem çok 3 yıldır video çekiyorum. Online rekabetçi oyunlar harici izlenmez. Eğer çok popüler oyunlar çıkarsa singleplayer yani CP77, Metro Exodus ve GTA 5 gibi büyük yapımlar yeni oyun çıkarırsa onlar izlenir. Ama fazla sürmez onlar da söner. GTA 6 senelerce izlenir.

1. Oyun haberleri, tanıtımları, incelemeleri.(Enis Kirazoğlu, Bradalar, Dost Kayaoğlu,Pintipanda,Konsol Üssü)
2. Bilim (Barış Özcan, Bebar Bilim, 5 Yaşındaymışım Gibi Anlat, Ortapia)
3. Kitap (Harun Çelik, Klasik Okur)
4. Film İnceleme, Film Tanıtım (Filmler ve Filimler, Murat Soner)
5. Müzik (Piano Classic)

Eski reklam, dizi replikleri ve vineların yabancı dil dublajlarını çok seviyorum.

Bu reklam da bu sıralar çok izlenmeye başladı.

İmorr troll mm CS:GO.

Ciddiyete gelirsek bu tarz eski bilgisayar tamiri. Psivewri özellikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı