YouTube hesabı kendi kendine silindi

318177

Hectopat
Selamlar. Bugün sabah kalktım, biraz video izledim (oturum açık). Sonra CS:GO oynadım (yaklaşık 1 saat cıvarı). Sonra oturum açık bir şekilde
YouTube videosu izlerken bir anda kanal oluştur seçeneği çıktı. Kendi kendine kanalım silindi. Google'dan normal pencereden giriş yaptığımda kanal oluştur dediğimde hata oluştu hatası verdi. Ben de gizli sekmeden oturum açıp kanalı oluşturdum. Kanalım sizce neden kendi kendine silindi? Oynatma listelerim vb hepsi silinmiş durumda.:(

Hocam, çok saçma olacak fakat, bende de şifreler siliniyor, sonra sekronize kapanıyor, açık oturumlar kapanıyor, çok madurum bu durumdan, Chrome'nin acil bir şey yapması gerekiyor. 😒

Selamlar. Bugün sabah kalktım, biraz video izledim (oturum açık). Sonra CS:GO oynadım (yaklaşık 1 saat cıvarı). Sonra oturum açık bir şekilde.
YouTube videosu izlerken bir anda kanal oluştur seçeneği çıktı. Kendi kendine kanalım silindi. Google'dan normal pencereden giriş yaptığımda kanal oluştur dediğimde hata oluştu hatası verdi. Ben de gizli sekmeden oturum açıp kanalı oluşturdum. Kanalım sizce neden kendi kendine silindi? Oynatma listelerim vb hepsi silinmiş durumda.:(

Hocam, çok saçma olacak fakat, bende de şifreler siliniyor, sonra sekronize kapanıyor, açık oturumlar kapanıyor, çok madurum bu durumdan, Chrome'nin acil bir şey yapması gerekiyor. 😒

Hayatınızda Google kadar kötü bir yönetim göremezsiniz, Chrome'da RAM sorunu YouTube'da hesap sorunu Android'de Google uygulamaların sorunu varda var.

Bu sorunları ben neden yaşamıyorum acaba?

Bence daha dikkatli ve düzgün şekilde kullanmalısınız. Karşınıza çıkan yazıları okumalı ve doğru seçenekleri seçerek ilerlerseniz. Her girdiğiniz yere Google ile gir vb şeyleri kullanarak her türlü şeye erişim vermezseniz. Bir sorun yaşayacağınızı düşünmem.

Artı -1 Eksi
Bu sorunları ben neden yaşamıyorum acaba?

Bence daha dikkatli ve düzgün şekilde kullanmalısınız.

Chrome, çok saçma bir tarayıcı bence, ben terk ediyorum, bundan sonra, Chrome tabanlı olan, Slimjet tarayıcısını kullanacağım.
Her sistem aynı mı hocam, macOS X kullanıyorsunuz biz Windows kullanıyoruz.
Aynen

Yaaaa. Benim de silindi. Hesabın çalınmış olabilir mi? Çalan kişi hesabına girip silmiş olabilir ya da evinde bir abi veya abla veya kardeş varsa onlarda yapmış olabilir. Yardım ve geribildirime tıklayın. Oraya kanal kurtarma yazın. Orada bir şey olacak. Kanal kurtarma adımları gibi bir yazı çıkcak ona tıklayın. Gereken şeyleri yapın kanalınınz geri gelir. Yardım ettiysem sevinirim 🙂

Geri
Yukarı