Çözüldü YouTube hesabım kendi kendine Elon Musk izliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheNoK

Hectopat
Desktop 27-11-2022 23-32-33-762.png

YouTube'm surekli kendisi Elon Musk izliyor Kaspersky antivirus ile sistem tarama yaptim ama virus bulamadim. Sebebi nedir? yardim edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hesabınız başka bir cihazda açık olabilir, şifresini değiştirip yabancı cihazları kaldırın.
Hesabınız başka bir cihazda açık olabilir, şifresini değiştirip yabancı cihazları kaldırın.

Degistirdim bir kere tekrar değiştireceğim simdi bakalim olacak mi?
Neyin cipi?

Kullandığınız Windows etkinleştirme programları sizin yerinize video izlettirip bundan para kazanıyorlar.

Windows'um orijinal.

Hesabın başka cihazlarda açık mı?
Bu olay kaç günüdür bu şekilde?
İnternetten korsan program veya oyun yüklediniz mi?

babam bu kadar iyi pasta yapmayı nereden öğrendi?

Acik oldugu cihazlar vardi sifremi degistirdim ama, 3 4 gundur sanirim, yukledigim oldu ama virus bulamadim bilgisayarimda.

Hocam korsan bir siteden dizi veya film izlediniz mi? Eğer izlediyseniz, dizi veya film başlamadan önce çıkan reklamlar var. Bu reklamlar genelde YouTube videosu oluyor. Reklamı geçene kadar izlediğiniz için YouTube hesabınızın izleme geçmişinde böyle videolar olması normaldir.

Eğer korsan bir siteden dizi veya film izlemediyseniz, durduk yere bu videolar geçmişinizde çıkıyorsa hesabınız çalınmış olabilir.

YouTube abone botu taktiği hesabın çalınmış büyük ihtimalle.

Sifermi degistiriyorum antivirusler falan calistiriyorum ama bir şey olmuyor cozelemedim bir turlu.

Hocam korsan bir siteden dizi veya film izlediniz mi? Eğer izlediyseniz, dizi veya film başlamadan önce çıkan reklamlar var. Bu reklamlar genelde YouTube videosu oluyor. Reklamı geçene kadar izlediğiniz için YouTube hesabınızın izleme geçmişinde böyle videolar olması normaldir.

Eğer korsan bir siteden dizi veya film izlemediyseniz, durduk yere bu videolar geçmişinizde çıkıyorsa hesabınız çalınmış olabilir.

Yok durduk yere cikiyor bunlar ve surekli cikiyor ama anlamadigim sifremi falan degistirebiliyorum nasıl calinmis oluyor ki? Cihazlarim da da gorunmuyor bir şey.

Geri
Yukarı