Çözüldü YouTube hesabım kendi kendine Elon Musk izliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheNoK

Hectopat
Desktop 27-11-2022 23-32-33-762.png

YouTube'm surekli kendisi Elon Musk izliyor Kaspersky antivirus ile sistem tarama yaptim ama virus bulamadim. Sebebi nedir? yardim edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hesabınız başka bir cihazda açık olabilir, şifresini değiştirip yabancı cihazları kaldırın.
Hocam daha önce crack oyun/uygulama kullandınız mı? Ve hesabın başka cihazlarda açık mıydı? Mesela çalınan bir cihazda?

Not: İlla crack olması gerekmiyor. İndirdiğiniz oyun hileleride buna dahildir, özellikle ekranda CMD açan türdeki .exe virüsler, YouTube hesabınız, Discord hesabınız, kredi kartı bilgilerinizi, ve aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi alırlar.

Crack yaptim daha once ama anladigim kadariyla sorun hesapta degil bilgisayarda cunku gece bilgisayari kapattim yattim. Telefondan birkac video izleyip uyudum. Sabah kaltigimda baska video izlenmemisti. Demek ki sadece bilgisayar acikken oluyor bu. Yine format sart oldu :D

Sifermi degistiriyorum antivirusler falan calistiriyorum ama bir şey olmuyor cozelemedim bir turlu.

Yok durduk yere cikiyor bunlar ve surekli cikiyor ama anlamadigim sifremi falan degistirebiliyorum nasıl calinmis oluyor ki? Cihazlarim da da gorunmuyor bir şey.
Hesabına erişimi olan uygulamaların listesini atar mısın?

Arkadaslar sorunu cozdum sanirim, format atmama da gerek kalmadi. Chrome`de ki butun eklentileri kaldirdim ve simdilik bir sey yok. Sizde boyle bir durumla karsilasirsaniz haberiniz olsun. Yardim eden arkadaslara cok tesekkur ediyorum.

Crack yaptim daha once ama anladigim kadariyla sorun hesapta degil bilgisayarda cunku gece bilgisayari kapattim yattim. Telefondan birkac video izleyip uyudum. Sabah kaltigimda baska video izlenmemisti. Demek ki sadece bilgisayar acikken oluyor bu. Yine format sart oldu :D

Hocam sorununun çözüldüğüne sevindim, iyi günler dilerim.

Hocam böyle bir şey var mı gerçekten yeni bilgisayar aldım da Windows etkinleştirme keyi kullansam öyle sorun olur mu?

Ücretli bir şekilde key satan yerler var oralardan al. KMS tarzı programlar senin bilgisayarını ağlarına bağlıyor. Oradan SMM panellerden video izlettirip senin üzerinden para kazanıyorlar.

Geri
Yukarı