Çözüldü YouTube hesabım kendi kendine Elon Musk izliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheNoK

Hectopat
Desktop 27-11-2022 23-32-33-762.png

YouTube'm surekli kendisi Elon Musk izliyor Kaspersky antivirus ile sistem tarama yaptim ama virus bulamadim. Sebebi nedir? yardim edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hesabınız başka bir cihazda açık olabilir, şifresini değiştirip yabancı cihazları kaldırın.
Eki Görüntüle 1586821

YouTube'm surekli kendisi Elon Musk izliyor Kaspersky antivirus ile sistem tarama yaptim ama virus bulamadim. Sebebi nedir? yardim edebilir misiniz?
Hesabiniza biri giriyor olabilir, butun cihazlardan cikis yapip sifrenizi degistirin.
Ek olarak telegonda da virus olabilir ona da bakin.

Eki Görüntüle 1586821

YouTube'm surekli kendisi Elon Musk izliyor Kaspersky antivirus ile sistem tarama yaptim ama virus bulamadim. Sebebi nedir? Yardim edebilir misiniz?

Hocam daha önce crack oyun/uygulama kullandınız mı? Ve hesabın başka cihazlarda açık mıydı? Mesela çalınan bir cihazda?

Not: İlla crack olması gerekmiyor. İndirdiğiniz oyun hileleride buna dahildir, özellikle ekranda CMD açan türdeki .exe virüsler, YouTube hesabınız, Discord hesabınız, kredi kartı bilgilerinizi, ve aklınıza gelebilecek her türlü bilgiyi alırlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı