YouTube içeriğini Türkçe ile kısıtlama nasıl yapılır?

lavanta

Kilopat
Yer
Ankara
YouTube sitesi ve Android uygulamasında dil kısıtlaması nasıl yapılır? Kısıtlı mod gibi şeyler denedim ancak hala diğer dillerde içerik çıkıyor. Bunu nasıl yapabiliriz? YouTube alternatifi ve Türkçe kısıtlı çalışabilen uygulamalar var mıdır?

YouTube sitesi ve Android uygulamasında dil kısıtlaması nasıl yapılır? Kısıtlı mod gibi şeyler denedim ancak hala diğer dillerde içerik çıkıyor. Bunu nasıl yapabiliriz? YouTube alternatifi ve Türkçe kısıtlı çalışabilen uygulamalar var mıdır?

"Kısıtlı mod" çocuklar için bu arada, hem videonun desteği varsa Türkçe gösterir yoksa, yok yani :(

Bunu bildiğim kadarıyla yapamıyorsunuz. Eğer Türkiyede yaşıyorsanız, ana sayfanızda çıkan yabancı dile sahip videoların sağ altındaki 3 noktaya basıp ilgilenmiyorum seçeneğini seçerseniz o tür içerikler bir daha önerilmez. Eğer yabancı dildeki videoları Youtube Shorts'ta görüyorsanız o videolara dislike atarsanız yukarıdaki gibi sorunu çözersiniz. Youtube algoritması sizin izlediklerinize göre içerik önerir. Yani yabancı dildeki videoları izlemezseniz ve önünüze çıkınca da ilgilenmiyorum'u seçerek ana sayfanızdan kaldırırsanız Türkçe videolar önerilmeye başlar.

Bunu daha çok çocuğum için istiyorum. Dil gelişimi yönünden Türkçe ile sınırlamak lazım. Aslında tabii tümüyle kısıtlama lazım ancak şimdilik ara çözüm olarak Türkçe ile kısıtlı çizgi filmler ve videolar gerekli.
Youtube kids çözüm olmadı.

Bunu daha çok çocuğum için istiyorum. Dil gelişimi yönünden Türkçe ile sınırlamak lazım. Aslında tabii tümüyle kısıtlama lazım ancak şimdilik ara çözüm olarak Türkçe ile kısıtlı çizgi filmler ve videolar gerekli.
Youtube Kids çözüm olmadı.
Bazı yabancı forumlarda bu şekilde bir çözüm olduğu söylenmiş ancak ben bunun sizin istediğiniz kadar tutarlı çalışacağını pek sanmıyorum. Yine de bir deneyin isterseniz.
main-qimg-ea51969b36e1697c554156931c4118d2.png

Yeni konular

Geri
Yukarı