Youtube için 100-150 TL arası mikrofon

Yanlış hatırlamıyorsam Trust'ın bir mikrofonu vardı.100 tl civarıydı onu kullanabilirsiniz.Vatan,Hepsiburada,n11 vb. sitelerde bulabilirsiniz.Yanında minik bir tripotta veriyor
Ya bunu birçok yerde önerdiler. Hemde sen de tam olarak adını bilemiyorsun o yüzden Blue alcam. Gine de saol.

BM-800 Stüdyo Tipi Mikrofon mu yoksa Blue Snowball mı?
sizce hangisi ve

Bende güzel bir mikrofon arıyorum en son bunu buldum : Tahmini Teslimat Zamanı . Fiyatı da fazla değil incelemelerde güzel deniyor.

Selçukuzum önerin için cidden saol. Şimdi BM800 ile Blue arasında kaldım hangisi iyiyse tavsiyelerinizi bekliyorum.

BM-800 Stüdyo Tipi Mikrofon mu yoksa Blue Snowball mı?
sizce hangisi ve

Selçukuzum önerin için cidden saol. Şimdi BM800 ile Blue arasında kaldım hangisi iyiyse tavsiyelerinizi bekliyorum.
Rica ederim ne demek. Blue hakkında bilgim yok ama BM800' ün baya incelemelerini izledim herkes öneriyor. TR'de 1 sitede gördüm 160 TL fiyatı. O yüzden AliExpress'den sipariş vermek daha mantıklı geldi yaklaşık 90 TL ye denk geliyor. Sana da öneririm dostum.

Rica ederim ne demek. Blue hakkında bilgim yok ama BM800' ün baya incelemelerini izledim herkes öneriyor. TR'de 1 sitede gördüm 160 TL fiyatı. O yüzden AliExpress'den sipariş vermek daha mantıklı geldi yaklaşık 90 TL ye denk geliyor. Sana da öneririm dostum.

Aynen bende o siteyi gördüm. 160 TL idi. AliExpress daha ucuz hem de güvenilir. Hatırlattığın cidden iyi oldu masraftan birazda olsa kurtuldum. Artık Bm800'de kafa yattı ama hâla ikisi arasındayım. biraz daha bekleyeceğim.İnşallah öneriler artar.Kararsızım ve SELCUKUZUM sana da tekrar tekrar konuyla ilgilendiğin için çok teşekkür ederim. Sağ ol, bana baya yardımcı oldun.(y)(y)(y)

Tabii Yuotube için mikrofon yetmez. Bir de kamera alacağım ama ona pek öneri gelmedi.İstiyorsanız ona da bir bakabilirsiniz;

150TL YouTube İçin Kamera Önerisi

Şimdiden önerileriniz için teşekkürler.

Blue Snowball Ice çoğu yönden daha başarılı bir mikrofon. O bütçeler için en iyisi diyebilirim. Test videolarını izlerseniz net bir şekilde anlarsınız zaten. Düzenleme yapmadan bile o kadar cızırtısız ve net bir ses veriyor ki gerçekten iyi. :)

Blue Snowball Ice çoğu yönden daha başarılı bir mikrofon. O bütçeler için en iyisi diyebilirim. Test videolarını izlerseniz net bir şekilde anlarsınız zaten. Düzenleme yapmadan bile o kadar cızırtısız ve net bir ses veriyor ki gerçekten iyi. :)

Sağ ol karar verdim.

Galiba kararımı verdim. Blue Snowball Ice alacağım ama hepinize çok çok teşekkür ederim. Özellikle bana çok yardımcı olan Selcukuzum ve kararımı vermeme yardımcı olan houston_leroy'a çok teşekkür ederim.

Bir de Blue Snowball Ice'ı ben Amozon'dan alcam. Gümrükten geçmede veya fiyatta oynama ya da sıkıntı yapar mı?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı