Youtube için 100-150 TL arası mikrofon

Sağ ol karar verdim.

Galiba kararımı verdim. Blue Snowball Ice alacağım ama hepinize çok çok teşekkür ederim. Özellikle bana çok yardımcı olan Selcukuzum ve kararımı vermeme yardımcı olan houston_leroy'a çok teşekkür ederim.

Bir de Blue Snowball Ice'ı ben Amozon'dan alcam. Gümrükten geçmede veya fiyatta oynama ya da sıkıntı yapar mı?
Teşekkür ederim ne demek. Blue'nun fiyatını Amazon'da 47 dolar olarak gördüm, şu an ki dolar kurunu 3.75'den hesaplarsak 177 TL ye denk geliyor. BM800 90 TL civarı, baya bir fark var. Ama Blue daha iyi ise onu tercih etmeni öneririm sonuçta bir kere alınıp uzun süre kullanılacak bir şey.

Teşekkür ederim ne demek. Blue'nun fiyatını Amazon'da 47 dolar olarak gördüm, şu an ki dolar kurunu 3.75'den hesaplarsak 177 TL ye denk geliyor. BM800 90 TL civarı, baya bir fark var. Ama Blue daha iyi ise onu tercih etmeni öneririm sonuçta bir kere alınıp uzun süre kullanılacak bir şey.

Aynen. Zaten kaliteli bir mikrofon olduğu için uzun süre kullanacağım. O yüzden biraz yüksek fiyat ödeyebilirim.

Bir de gümrükte sıkıntı yaşar mı?

Arkadaşlar tekrar belirtmek istiyorum. Galiba Amazonda bir fiyat barajı gibi bir şey varmış. Onu geçen ürünler gümrükten geçme parasını da sipariş verenler ödüyorlarmış. Bu doğru mu? Doğruysa Blue Snowball bu sıkıntıyı yaşar mı? Lütfen cevaplarsanız sevinirim.

Konu kilitlensin lütfen.

Benim kullandığım bir kulaklıklı mikrofon var ve çokta kaliteli adı Logitech H151 pahalımı değilmi bilmiyorum ben yurt dışında sanırım 50-75 tl arası bir fiyatla aldım.

Sağ ol kardeşim ama ben kararımı verdim. Blue Snowball İce alacağım. Biliyorsan Blue Snowball İce gümrükte sorun yaşar mı? Söylersen sevinirim.

Amazondan alacağım. Orada ucuz çünkü.

Konu kilitlensin lütfen.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı