YouTube Reklam Engelleyici Var mı?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus N552VW
Meslek
Sınıf Öğretmeni / Notebook Tamircisi
Merhaba dostlar, bilindiği üzere YouTube artık reklam engelleyiciler sebebiyle geliri düştüğü için reklam engelleyici kullananlara sorun çıkartmaya başladı. Sürekli videolar arada duraksayıp reklam engelleyici kapat şeklinde uyarı veriyor. Bu özellik test aşamasında can sıkıcı normal de nasıl olur düşünemiyorum. Hatta video izlemeyi engelleyebileceği bile okudum.

Çoğu sitede de bu durum var sanırım bir algoritma sayesinden eklentiyi algılayıp site açılmıyor. Sitenin birinde "açık kaynak kodlu ve tam tanınmayan" açıklamalı bir eklenti verilmiş çözüm olarak (uBlock Origin) ama çözüm sağlamadı bende halihazırda AdGuard vardı zaten bunu denedim sonuç olumsuz.

Acaba Opera'nın kendi reklam engelleyicini mi algılıyor diye düşündüm kapattım yine sorun aynı. Windows 11 kullanıyorum ve wsapacman ile APK kurup Revanced App Windows'a kurdum. Site hissiyatı yok ve tam stabil değil.

Başka çözümü mevcut mudur fikriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, bilindiği üzere YouTube artık reklam engelleyiciler sebebiyle geliri düştüğü için reklam engelleyici kullananlara sorun çıkartmaya başladı. Sürekli videolar arada duraksayıp reklam engelleyici kapat şeklinde uyarı veriyor. Bu özellik test aşamasında can sıkıcı normal de nasıl olur düşünemiyorum. Hatta video izlemeyi engelleyebileceği bile okudum.

Çoğu sitede de bu durum var sanırım bir algoritma sayesinden eklentiyi algılayıp site açılmıyor. Sitenin birinde "açık kaynak kodlu ve tam tanınmayan" açıklamalı bir eklenti verilmiş çözüm olarak (uBlock Origin) ama çözüm sağlamadı bende halihazırda AdGuard vardı zaten bunu denedim sonuç olumsuz.

Acaba Opera'nın kendi reklam engelleyicini mi algılıyor diye düşündüm kapattım yine sorun aynı. Windows 11 kullanıyorum ve wsapacman ile APK kurup revanced App Windows'a kurdum. Site hissiyatı yok ve tam stabil değil.

Çözüm aylık 30 liracık verip premium almak.

Premium almam gerektiğini ben de biliyorum dostlar sorumun cevabı bu değil :)

Ben hem mobilde hem bilgisayarda Brave kullanıyorum hiç kapat diye bir uyarıyla karşılaşmadım, deneyebilirsiniz. Sadece reklam engelleyici modunu agresife almanız gerekiyor.
Deneyeceğim dostum teşekkürler

Deneyeceğim dostum teşekkürler
1697366111205.png

Kurduktan sonra bu iki ayarı yapın yeterli olur muhtemelen.

Acaba Opera'nın kendi reklam engelleyicini mi algılıyor diye düşündüm kapattım yine sorun aynı. Windows 11 kullanıyorum ve wsapacman ile APK kurup revanced App Windows'a kurdum. Site hissiyatı yok ve tam stabil değil.

Chrome üzerinden 2 3 eklentiye sahiptim fakat patlayınca preme geçtim. Opera'da vesaire mevcut.

Aşağıdaki kodu uBlock Origin filtresine ekleyerek YouTube anti-antiadblocker'ı devre dışı bırakabilirsiniz:
www.youtube.com##ytd-popup-container.ytd-app.style-scope youtube.com##+js(set, yt.config_.openPopupConfig.supportedPopups.adBlockMessageViewModel, false) youtube.com##+js(set, Object.prototype.adBlocksFound, 0) youtube.com##+js(set, ytplayer.config.args.raw_player_response.adPlacements, []) youtube.com##+js(set, Object.prototype.hasAllowedInstreamAd, true)

Yeni konular

Geri
Yukarı