YouTube için artık oyun videoları bitti mi?

Benim gibi interneti çok iyi olmayanlar için bence Youtube hala bir seçenek. 480P'de Twitch'den izleyeceğime dişimi bir kaç gün sıkar ertesi gün 1080P Youtube'dan izlerim. Bu dediğim oyun videoları için geçerli.

Sohbeti ve başka sebeblerden izlediğim yayıncılarda ise katlanıyorum artık.

Benim için bitti. Eskiden iyi bir sisteme sahip olmadığım için, hep oyun videolarını YouTube'dan izlerdim. Ama yeni sistem aldığımdan beri hiç YouTube'da oyun videosu izlemiyorum.

Bunu bende farkettim. Mortal Kombat 11 vb. online oyunlar Türkiye'de hiç izlenmiyor. Yabancılarda oyun 200-300k arası güzel bir izlenmeye sahip. Türkiye'de ki oyun videoları pubg mobile , roblox , minecraft üzerine kurulu resmen. Başka bir şey izlenmiyor.

Oyun videoları bitmedi ama GTA videosu çekip de milyon izlenme almak istiyorsan o işler çok daha zor artık. Bazı online oyunlarda 20-30K video başı izlenme tutturabilirsen çok güzel fırsatlar yakalayabilirsin (sponsorluklar vs).

Bunu bende farkettim. Mortal Kombat 11 vb. online oyunlar Türkiye'de hiç izlenmiyor. Yabancılarda oyun 200-300k arası güzel bir izlenmeye sahip. Türkiye'de ki oyun videoları pubg mobile , roblox , minecraft üzerine kurulu resmen. Başka bir şey izlenmiyor.
Çocuk kanallarına giriyorsanız normal. Teneke Kafalar, Adal, EasterGamers, Kırmızı kep gibi birsürü kanal var. Artık Pubg videoları da o kadar ilgi görmüyor. Minecraft çocuklar için video çeken kanallar azaldı.

Geri
Yukarı