YouTube için hazırladığım CS Source editi nasıl olmuş?

Kardeşim bu tarz işleri yapmaya merakın ve hevesin olduğu belli. Ama Movavi Video Editor kullanarak bunda gelismen çok zor. Benim sana önerim After Effects gibi daha çok özelliğe sahip ve kaliteli edit yapabilecegin bir program kullanman yönünde.

Bilgisyarımın After Effects gibi ağır video düzenleyicileri tartacağını düşünmüyorum.

Yanlış anlama ama dost acı söyler, çok kötü, video kasıyor, bilmiyorum tek bende mi kasıyor, bir edit denilebilecek video yok ortada. CapCut bilgisayar versiyonunu kullanmayı deneyebilirsin daha iyi işler çıkarabilirsin.

Yok bir tek sende kasmıyor kayıt dışı 60 kayda girince 10 FPS alıyorum neredeyse bütün oyunlarda.

Yani, hayatımdan 30 sn gitti. Neden gitti, hala gidiyor mu? Neden konu açıldı, ben niye bir şey bulurum diye izledim... 10 tane parça eklenmiş, müzik konulmuş, zatyen bilgisayar ağlamış kaydetmeye çalışırken, ben de ağladım izlerken. Değişik duygulardayım şu an.

Mesela hangi duygular var?

Dalga mı ciddi mi?

CS:GO'da bekleriz hocam!

O biraz zor maksimum ilk CS:GO'nun editi gelir.

1.6 editi daha güzeldi.

Mesela onda güzel olup bunda kötü olan şeyi söylerseniz gelişmemde yardımcı olursunuz.

Bilgisyarımın After Effects gibi ağır video düzenleyicileri tartacağını düşünmüyorum.

Yok bir tek sende kasmıyor kayıt dışı 60 kayda girince 10 FPS alıyorum neredeyse bütün oyunlarda.

Dalga mı ciddi mi?

Mesela onda güzel olup bunda kötü olan şeyi 31öylerseniz gelişmemde yardımcı olursunuz.

Dalga mı ciddi mi?

Mesela onda güzel olup bunda kötü olan şeyi söylerseniz gelişmemde yardımcı olursunuz.

Başları atladım ama ciddiyim.

Geri
Yukarı