YouTube için hazırladığım CS Source editi nasıl olmuş?

OBS mi kullanıyorsun? Bandırma veya Fraps dene.

Yok hocam bu tarz kendi sesimi koymadığım oyun videolarını Fraps ile çekiyorum bunu da Fraps ile halletmiştim.

Videonun kasması mahvetmiş videoyu.

Maalesef evet.🥲

En sonunda çok üst düzey bir editör olacak bu adam ve biz bunun başlangıcını seyrediyoruz.
Ana karakter kesinllikle bu adam.

Dalga mı geçiyorsunuz ciddi misiniz ona göre alıncam.

FPS düşüklüğünden fotoğraf izledim desem bozulur musun? :ciplakayak:

Yok bozulmam haklısınız FPS konusunda PC çok gıcık.

Vallaha oyun kayıt dışı 60 FPS kayıtta 15 FPS.

Bandicam kullanmayı deneyin, benim çöp PC de MC de 60FPS alıyordum kayıt.

Tamamdır bir dahaki editimde denerim.

İyi anlamda dalga geçiyorum say önceki editine göre daha iyi.

Eyvallah reis öncekini bununla kıyaslayınca çok kuru kalıyor öbürü.

Bir önceki CS 1.6 editine göre daha iyi olmuş. Ama yine de video 10 FPS gibi gözüküyor.

Kardeşim bu tarz işleri yapmaya merakın ve hevesin olduğu belli. Ama Movavi Video Editor kullanarak bunda gelismen çok zor. Benim sana önerim After Effects gibi daha çok özelliğe sahip ve kaliteli edit yapabilecegin bir program kullanman yönünde.

Yanlış anlama ama dost acı söyler, çok kötü, video kasıyor, bilmiyorum tek bende mi kasıyor, bir edit denilebilecek video yok ortada. CapCut bilgisayar versiyonunu kullanmayı deneyebilirsin daha iyi işler çıkarabilirsin.

Yani, hayatımdan 30 sn gitti. Neden gitti, hala gidiyor mu.. neden konu açıldı, ben niye bir şey bulurum diye izledim... 10 tane parça eklenmiş, müzik konulmuş, zatyen bilgisayar ağlamış kaydetmeye çalışırken, ben de ağladım izlerken.. değişik duygulardayım şuan..

Selam. Önceki konuda bir CS 1.6 editi yapmıştım fakat o biraz deneme amaçlıydı. Şimdi kısa ama öz bir edit yapmaya çalıştım. Baştan sona izleyip yorumlarsanız sevinirim. İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada editin son halinin ekran resmi;

Eki Görüntüle 1957045

Başyapıt.

Yeni konular

Geri
Yukarı