YouTube için hazırladığım CS 1.6 editi nasıl olmuş?

Yani baştan beri yazılanlardan çoktan anlamış olman lazımdı 🤷🏼‍♂️ amacım kötülemek değil fikrim bu.
Zaten biliyor umarım kalan o 1000 mesajı bu şekilde doldurmamıştır. Diğer mesajlarına baktım arkadaş bunu anlayabilecek kapasitede hatta o edici yapmayacak.(nazik bir dille yazdım mecburen.)

Selam. Bu akşam kanalım için ufak bir CS 1.6 editi hazırladım hatta editin video düzenleyicideki son halinin ekran resmini paylaşacaktım ama şu anda annemin telefonundan yazıyorum ve söz konusu ekran resmi PC'de. Neyse aşağıdaki edit videosu nasıl olmuş tamamen izleyip görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bro 2023 GOTY adayı olabilir videon editleme becerilerin ateş atıyor. (!)

Video 30 FPS sadece müzik ekleyip geçmişsiniz hocam try again.

Bro 2023 GOTY adayı olabilir videon editleme becerilerin ateş atıyor. (!)

Video 30 FPS sadece müzik ekleyip geçmişsiniz hocam try again.

I tried again sharing new video.

Zaten biliyor umarım kalan o 1000 mesajı bu şekilde doldurmamıştır. Diğer mesajlarına baktım arkadaş bunu anlayabilecek kapasitede hatta o edici yapmayacak.(nazik bir dille yazdım mecburen.)
Bir tık anlamıştım ama abartıyorsunuz sanmıştım.
Yani baştan beri yazılanlardan çoktan anlamış olman lazımdı 🤷🏼‍♂️ amacım kötülemek değil fikrim bu.

Bu arada konu başında bahsettiğim söz konusu ekran resmini şöyle paylaşayım;

cs16ss.png

Video 10 FPS gibi olmuş maalesef. Onun dışında arkadaki şarkı absürt olmuş. Son olarak videoya sadece headshot anlarını, rakibi vurma/öldürme anlarını koyarsanız daha iyi olur diye düşünüyorum.

Selam. Bu akşam kanalım için ufak bir CS 1.6 editi hazırladım hatta editin video düzenleyicideki son halinin ekran resmini paylaşacaktım ama şu anda annemin telefonundan yazıyorum ve söz konusu ekran resmi PC'de. Neyse aşağıdaki edit videosu nasıl olmuş tamamen izleyip görüşünüzü belirtirseniz sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
5 FPS video, müzik ekleyince editli gameplay(!) mi oldu şimdi?

Abi ben bunu paylaşmazdım be! 15 FPS videoya müzik koymaktan başka bir şey yapsaydın(en azından birkaç kırpma işlemi vs.) Yine emeğe saygı derdim.Bu ne abi şaka mı bu?

Yeni konular

Geri
Yukarı